آرایش عروس صورت تپل از تکنیک و مهارت خاصی برخوردار است . همان طور که در مقالات قبل ذکر شد هر فردی از فرم صورت منحصر به فردی برخوردار می باشد و هر فردی تمایل دارد که عیب و نقص صورت خود را با استفاده از تکنیک های آرایشی پوشش دهد . به عنوان مثال افرادی که دارای صورت گرد و تپل هستند تمایل دارند صورتشان کشیده تر باشد .

بدین ترتیب در ادامه اطلاعاتی را در رابطه با آرایش عروس صورت تپل در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد ، تا در نهایت بتوانید میکاپ عروس زیبا و جذابی را در شب عروسی تان داشته باشید ، با ایرانابیوتی همراه شوید…

بهترین سالن زیبایی در همدان

جدیدترین مدل آرایش عروس صورت تپل

آرایش عروس صورت تپل به منظور کشیده تر شدن فرم صورت انجام می گردد . اگر از صورت تپل و گردی برخوردار هستید نگران نباشید با استفاده از تکنیک های آرایش صورت به راحتی می توانید صورت خود را لاغر نشان دهید . برای اینکه صورتتان کمی فرم بگیرد و کشیده شود ، باید آرایشی متناسب با فرم صورت گرد تان انجام دهید . در ادامه تکنیک هایی را برای آرایش عروس صورت تپل به شما عزیزان آموزش می دهیم تا بدون نیاز به رژیم غذایی و جراحی صورت ، فرم صورت عروس جذاب تر نمایید .

کرم پودر مناسب برای آرایش عروس صورت تپل

برای آرایش عروس ، حتی آرایش صورت خودتان همیشه به این نکته توجه کنید که استفاده از کرم پودر تیره باعث کوچک تر دیده شدن و کرم پودر رنگ روشن باعث بزرگ تر دیده شدن می گردد . برای آرایش عروس صورت تپل باید از کرم پودرهایی استفاده کنید که رنگ هایی با پایه صورتی دارند . استفاده از کرم پودر با پایه رنگ صورتی باعث می شود ، گردی صورت تان کمتر دیده شود . بنابراین افرادی که دارای صورت تپل و گرد هستند بهتر است از کرم پودر رنگ روشن استفاده نکنند .

آرایش ابرو مناسب برای آرایش عروس صورت تپل

به این نکته توجه کنید که مدل آرایش ابرو می تواند گردی صورت را کمتر کند . برای آرایش عروس صورت تپل باید ابروهای عروس را به صورت زاویه دار یا منحنی میکاپ نمایید ، بدین ترتیب صورت عروس کشیده تر به نظر می رسد .

آرایش عروس صورت تپل

آرایش گونه مناسب برای آرایش عروس صورت تپل

آرایش گونه برای هر فرم صورتی تاثیرگذار و مهم می باشد . رژگونه باید به گونه بر روی صورت زده شود که استخوان گونه برجسته تر دیده شود . با استفاده از رژگونه در رنگ های سرخ و صورتی برای آرایش عروس صورت تپل می توان یک برجستگی مطلوب را بر روی گونه ها ایجاد نمود . برای صورت گرد و تپل رژگونه باید بر روی استخوان گونه به سمت بالا و نزدیک چشم زده شود .

آرایش لب مناسب برای آرایش عروس صورت تپل

برای آرایش لب عروس خانوم ها توصیه می کنیم از رنگ های گرم ، شاد و پر رنگ استفاده نمایید . استفاده از رنگ های ذکر شده باعث می شود لب های شما کمی از پهنانی صورت تان را بگیرد . به یاد داشته باشید که انتخاب رژلب مناسب به کشیده تر شدن صورت گرد و تپل کمک می کند .

بهترین سالن زیبایی در اصفهان

معرفی مرکز تخصصی آرایش عروس

سالن زیبایی ایرانابیوتی به عنوان بهترین سالن زیبایی در تهران با توجه به تجربه و سابقه ی درخشانی که در صنعت زیبایی دارد در غرب تهران با بهره گیری از پرسنل حرفه ای ، متخصص ، با تجربه و خوش رفتار مشغول به فعالیت می باشد .

انواع خدمات آرایش مو مانند شینیون تخصصی مو ، شینیون عروس ، رنگ مو لایت ، بوتاکس مو ، ، سامبره ، تاتو موقت ، ویتامین مو اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ، بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز مژه ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، گریم عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ، میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتین مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید   .

 

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .