ژورنال رنگ مو در واقع همان آلبوم رنگ مو یا کاتالوگ می باشد ، اصولا اکثر رنگ های معتبرایرانی و خارجی دارای ژورنال می باشند . در ژورنال ها تمام رنگ ها طبقه بندی شده اند ، در واقع یک جور تونالیته رنگ وجود دارد .

رنگ ها هر خانواده رنگی از تیره ترین رنگ به سمت روشن ترین تناژ از همون رنگ می روند ، توجه داشته باشید در رنگ ها مقداری نرم کننده وجود دارد تا درصد آسیب به مو را پایین تر بیاورند ، حتما شماهم تا بحال ژورنال رنگ مو دیده اید ، در این ژورنال ها خانواده ای از رنگ ها هستند مثل صورتی که اصطلاحا رنگ فانتزی نامیده می شوند ، این مدل رنگ ها ماندگاری بسیار پایینی دارند .

در ادامه این مقاله اطلاعات کاملی را در رابطه با ژورنال رنگ مو در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد . با ایرانابیوتی همراه شوید…

کالرملتینگ

هر آنچه که باید در رابطه با ژورنال رنگ مو بدانید

ژورنال رنگ مو شامل تمام رنگ های ایرانی و خارجی استاندارد و معتبر می باشد . در مورد رنگ هایی که در ژورنال رنگ مو می بینید ، باید توضیح بدهیم که اگر می خواهید حتما همان رنگ موجود در ژورنال را بدست بیاورید الزاما از دکلره باید استفاده شود حتی رنگی مثل رنگ پر کلاغی ، اگر عینا همان رنگ را میخواهید باید رنگ پایه به شماره مورد نظر برسد تا جواب بگیرید ، شخصی با پایه موی تیره اصلا نباید توقع داشته باشد بدون دکلره به رنگی که دیده برسد زیرا تمام رنگ های موجود در ژورنال بر روی دکلره تست شده است .

یک جور ژورنال خوانی داریم ، درواقع کلا 10 پایه رنگی داریم که می شود به عنوان سرگروه رنگ های ژورنال رنگ مو از آنها نام برد ، اینها در حقیقت به عنوان پایه رنگ ها هستند .

اگر به روی جعبه رنگ ها نیز توجه کنید روی بعضی از جعبه ها یک عدد نوشته شده و بعد از آن علامت ممیز یا ویرگول دارد عدد اول نشانه پایه رنگ می باشد اعداد بعدی توناژ رنگ موی بازتابی زیر نور می باشد ، یعنی رنگی که دیده می شود در روشنایی روی موها بعد از رنگ زدن به طور مثال : رنگ A6 ، A رنگ خاکستری می شود و 6 بلوند تیره در نتیجه میشود بلوند خاکستری تیره .

در اینجا اطلاعاتی در مورد دسته بندی و نوع نوشتار رنگ ها در ژورنال رنگ مو می دهیم.نوشتن اسم رنگ ها با حروف می تواند متفاوت باشد این تفاوت برمیگردد به نظر صاحب کارخانه تولید رنگ ، در مواقعی بعضی رنگ ها فقط در چند پایه روشن وجود دارند که بازهم به سلیقه صاحب کارخانه تولید رنگ برمی گردد. رنگ ها دو دسته هستند رنگ های اصلی و رنگ های فانتزی.

ژورنال رنگ مو

تفاوت کیفیت رنگ های ژورنالی

همیشه این موضوع را در نظر داشته باشید هر رنگی روی هر مویی واکنش کمی متفاوت نشان می دهد که این بحث بر میگردد به ضخامت مو جنس مو ، بلندی و کوتاهی مو ، سن شخص مورد نظر، حتی در مورد باز شدن رنگ مو با دکلره در بعضی موارد مو بسیار مقاومت می کند و نهایتا به پایه نارنجی می رسد که در بیشتر مواقع این پایه، پایه مورد نظر نمیتواند باشد.در مورد کیفیت رنگ بهتر است از رنگی استفاده شود که مو را نرم تر و شفاف تر کند ، که شرکت های بسیاری در حال حاضر به این امر می پردازند .

یکی از بحث های تخصصی هم برمی گرده به ترکیب رنگ مو  که امروزه تبدیل شده به امری تخصصی در آرایشگاه ها، به هر صورت دسترسی دقیق به رنگ هایی که در ژورنال رنگ مو وجود دارد مستلزم گذاشتن وقت و هزینه می باشد ، در ضمن تایم ماندن رنگ روی موهای سر بسیار مهم می باشد .

چند توصیه در رابطه با رنگ مو

اگر به مشکل قرمزی در رنگ موی خود برخوردید برای از بین بردن قرمزی حتما از تناژ رنگ دودی و یا زیتونی استفاده کنید به انجام این کار اصطلاحا رنگ ساژ می گویند ، به این صورت که رنگ را در آب می ریزید تا رقیق بشود و یک مقدار اکسیدان اضافه کنید تا به شکل ماست رقیقی بشود سپس مانند شامپو به موهای خود بزنید و برای گرفتن نتیجه بهتر 10 الی 20 دقیقه صبر کنید.

ما بین رنگ های ژورنالی ما رنگی به اسم سه صفر وجود دارد که مثل دکلره ضعیف شده عمل میکند و می تواند تا حدودی رنگ مو را باز کند ولی توقع واکنش دکلره را نداشته باشید.

رنگ مو 2020

خدمات سالن زیبایی

آرایشگاه ایرانابیوتی با توجه به تجربه و سابقه ی درخشانی که در صنعت زیبایی دارد در غرب تهران با بهره گیری از پرسنل حرفه ای ، متخصص ، با تجربه و خوش رفتار مشغول به فعالیت می باشد . انواع خدمات آرایش مو مانند شینیون عروس ، تاتو موقت ، اکستنشن مو ، بوتاکس ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، فیبروز ابرو ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، گریم عروس و کودک ، براشینگ مو ، رنگ ، مش و لایت ، استروبینگ مو ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ،  کراتین مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید .

 

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .