برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد خدمات مژه ،اکستنشن و کاشت مژه همچنین سوالات متداول برای قبل و بعد از این کار با ما همراه باشید. قطعا بعد از خواندن این مقاله برای اکستنشن و کاشت مژه اقدام خواهید کرد

مدت زمان اکستنشن و کاشت مژه چقدر است؟

استفاده از مجموعه کامل اکستنشن و کاشت مژه حدود دو ساعت طول می کشد و با توصیه های لمسی هر سه تا چهار هفته توصیه می شود در تمام طول سال ادامه یابد. نیمی از مژه ها یک جایگزین اقتصادی برای دستیابی به جلوه ای مشابه دراماتیک هستند که به عنوان یک پرکننده برای ضخیم تر شدن مژه های طبیعی استفاده می شوند یا برای زیبایی خاصی از چشم استفاده می شوند.

هر کس مژه مختلفی دارد و بسته به شرایط مژه های طبیعی شما ، متخصصان فقط می توانند طول یا ضخامت خاصی به آن ها بدهند. (این برای اطمینان از سالم ماندن مژه شما است.) به عنوان مثال ، اگر مژه های طبیعی شما در قسمت کوتاه تر و باریک تر باشد ، نمی توانید چهره ای جالب و شگفت انگیز از کیم کارداشیان بدست آورید ، زیرا دوام نخواهد داشت. اگر مطمئن نیستید یا اولین بار است ، بهتر است با نیم ست (50 تا 60 درصد مژه) خود را شروع کنید.

میکرو ایرو

اگر در زمان اکستنشن و کاشت مژه چسب در چشمان شما بیفتد چه اتفاقی می افتد؟

از آنجایی که چشمان شما بسته شده است ، کل زمان استفاده از مایع مخصوص مژه ، هیچ چسب به چشم شما نمی رسد. برای جلوگیری از هرگونه تحریک ، اولین احتیاط ایمنی که می توانید انجام دهید این است که مطمئن شوید که چسب برای چشم شما بی خطر است و شامل چیزی نیست که مانند آنها به فرمالدئید آسیب برساند. چسب حمل و نقل در سراسر جهان اغلب با رسیدن به سالن به فرمالدئید منجر می شود.

علاوه بر این ، درک تفاوت بین یک واکنش آلرژیک و یک عفونت مهم است. یک تکنسین با مجوز و باتجربه مژه اجازه نمی دهد عفونت ایجاد شود ، اما اگر به چسب حساسیت دارید ، همچنان حساسیت دارید – این بدان معنی نیست که چسب ذاتاً مضر است.

وقتی گریه می کنید چه اتفاقی می افتد؟

اگر در طول عمل هرگونه سوزش و ناراحتی را تجربه کردید ، باعث پاره شدن چشم و یا گریه شما شد ، این یک پرچم بزرگ قرمز است و حتما باید صحبت کنید. ممکن است لازم باشد که تکنسین خود چسب را تغییر دهد.

میکرو ایرو

آیا اکستنشن و کاشت مژه برای پس از مدتی از بین می روند؟

از آنجایی که هر لایه چسبنده به یک مژه تک وصل می شود ، به طور طبیعی در کنار چرخه رشد طبیعی هر مژه می خورند. توصیه می کنیم هر سه تا چهار هفته یک تماس لمسی انجام دهید.

هنگامی که یک حرفه ای بی تجربه مژه می زند ، اغلب اوقات یک مژه مصنوعی را به سه تا چهار مژه طبیعی می چسباند و باعث می شود توده ها یا مژه ها بیرون بیایند. علاوه بر این ، اگر آنها را انتخاب کنید یا سعی کنید خودتان آنها را بیرون بکشید، ممکن است مژه شما از بین برود ، که البته این یک چیز بزرگ است. اما اگر از این دو مشکل جلوگیری کردید ، مژه های شما باید سالم باقی بماند.

آیا می توان از ریمل استفاده کرد؟

اگر قصد دارید علاوه بر مژه های مصنوعی ، ریمل بزنید ، فقط از آن در نکات افزودنی و با یک دست بسیار سبک استفاده کنید. این کافی خواهد بود تا به چشم شما که همراه با پسوندهای “پاپ” است ، توجه کنید. استفاده از ریمل در پایه مژه ها بسیار ناخوشایند خواهد بود.

آیا می توانید بلافاصله پس از اکستنشن و کاشت مژه دوش بگیرید یا شنا کنید؟

آیا محصولاتی وجود دارد که باید پس از اکستنشن و کاشت مژه کاملاً از آنها دوری کنید؟

برای 12 تا 24 ساعت اول بعد از استفاده یا لمس ، آب را از مضرات خود دور نگه دارید. آب می تواند چسب را قبل از تنظیم تضعیف کرده و باعث خاموش شدن مژه ها شود. مراقبت های بعدی بسته به چسب مورد استفاده متفاوت است. به عنوان مثال ، با چسب برای چشم های حساس ، محصولات حاوی روغن یا پاک کننده های آرایش در اطراف ناحیه چشم توصیه نمی شود. استفاده از ریمل ضد آب روی پسوندها برای هر نوع چسب توصیه نمی شود ، زیرا برداشتن آن سخت است و می توانید هنگام تلاش برای برطرف کردن آن ، موها را به صورت زودرس بکشید.

اکستنشن و کاشت مژه

 

انواع کارهای آرایشی در بهترین سالن زیبایی

شینیون تخصصی مو ، شینیون عروس ، رنگ مو لایت ، میکرونیدلینگ صورت ، بوتاکس مو ، مزوتراپی مو سر ، جوانسازی پوست ، سامبره ، فیکانتور لب ، تاتو موقت ، ویتامین مو ، اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ،بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز مژه ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، اکستنشن مو ، گریم و میکاپ عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ،

میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتینه مو ، میکروبیلدینگ ،اکستنشن و کاشت مژه و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اکستنشن و کاشت مژه از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید  .

 

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .