آیا شما هم از مژه های بی حالت ، کوتاه ، و صاف برخوردار هستید ؟ مطمئنا تمام ابزار های آرایش مژه را امتحان کرده اید ولی نتیجه مطلوبی نگرفته اید . امروزه برای خوش حالت تر کردن مژه روش های متفاوتی مانند فیبروز مژه ، اکستنشن مژه ، لیفت مژه و غیره وجود دارد . فیبروز  مژه لا به لای مژه های طبیعی شما انجام می شود و باعث پرپشت تر شدن مژه ها خواهد شد . در ادامه این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در رابطه با فیبروز مژه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم ، امیدواریم با مطالعه این مقاله آگاهی شما در این زمینه کامل گردد . با ایرانابیوتی همراه شوید…

اکستنشن و کاشت مژه

فیبروز مژه چیست ؟

فیبروز مژه یکی از روش های کاربردی برای تغییر چهره می باشد . امروزه با توجه به رشد صنعت مد و زیبایی ، در بین خانم ها توجه به زیبایی بیشتر از گذشته رایج شده است و روزانه روش های متفاوتی برای زیباسازی چهره روانه بازار می شود . قبل از هر چیز لازم به ذکر است که ایرانابیوتی متخصص فیبروز مژه در غرب تهران انجام فیبروز مژه با بهترین و باکیفیت ترین مواد را تضمین می کند .

 

لینک های مفید:
اکستنشن مژه

 

فیبروز  مژه عوارض جانبی چندانی ندارد و در یک جلسه مژه های شما ضخیم تر ، فر تر و تیره تر خواهد شد و اگر بین مژه های شما به دلایل مختلف مانند عوامل محیطی یا نحوه ی آرایش خالی شده باشد با انجام فیبروز مژه ، پر به نظر خواهد رسید .

فیبروز  مژه یکی از بهترین روش ها برای حالت دادن به مژه ها می باشد . با انجام فیبروز هیچ آسیبی به مژه های طبیعی شما وارد نخواهد شد . در فرآیند فیبروز برای مژه یکی از مهم ترین کارها ، کراتین موهای مژه است . کراتین در حقیقت یک پروتئین مقاوم است .

فیبروز مژه

 

لینک های مفید:
سالن زیبایی

 

مزایای فیبروز مژه

  1. یکی از طبیعی ترین روش ها برای تقویت و زیباسازی مژه ، فیبروز برای مژه می باشد . با انجام این روش مجددا مژه های طبیعی شما احیا خواهند شد .
  2. با انجام فیبروز مژه ، مژه های شما به صورت طبیعی ، بلندتر ، پرپشت تر و زیباتر به نظر خواهد رسید .
  3. موادی که برای این کار مورد استفاده قرار می گیرد ، باعث رشد مجدد مژه های شما می شود .
  4. فیبروز مژه از عوارض جانبی و اثرات منفی ناشی از لوازم آرایشی محافظت می کند .
  5. با انجام فیبروز مژه استفاده از کرم در اطراف چشم ممنوع است .
  6. امکان استفاده از لنز وجود دارد .

برای انجام فیبروز مژه چه کسی مناسب است ؟

در صورتی که قصد انجام فیبروزمژه را دارید بهترین شخص برای انجام فیبروز ، فردی است که دارای مدرک معتبر این حرفه باشد و مجوزهای بهداشتی مورد نیاز را دریافت نموده باشد . سالن های زیبایی معتبر یا متخصصان پوست و زیبایی از جمله کسانی هستند که می توانید برای انجام فیبروز مژه به آن ها مراجعه کنید . بنابراین قبل از انجام فیبروز بهتر است در مورد شخصی که این کار را انجام می دهد تحقیقات لازم را انجام دهید و نمونه کارهای قبلی اش را بررسی کنید . در نهایت از کیفیت خدمات مژه مطمئن خواهید شد .

اکستنشن و کاشت مژه

معرفی مرکز تخصصی فیبروز مژه

سالن زیبایی ایرانابیوتی به عنوان بهترین سالن زیبایی در تهران با توجه به تجربه و سابقه ی درخشانی که در صنعت زیبایی دارد در غرب تهران با بهره گیری از پرسنل حرفه ای ، متخصص ، با تجربه و خوش رفتار مشغول به فعالیت می باشد .

انواع خدمات آرایش مو مانند شینیون عروس ، بافت مو کودک ، بوتاکس مو ، سامبره ، تاتو موقت ، اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ، بافت مو ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، فیبروز ابرو ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، گریم عروس و کودک ، براشینگ مو ، رنگ و مش ، آمبره موی کوتاه و بلند ، میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتین مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود . برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.