در مورد اکستنشن مو باید بگوییم یکی از کارآمدترین صنعت های مد و آرایش می باشد ، مخصوصا با شرایط آب و هوایی و تغذیه و استرس که همه دست به دست هم دادن و موی برخی از بانوان هم ضعیف شده و بی حالت ، اکستنشن بسیار موثر و کارآمد بوده برای خانم های شیک و حساس ، اکستنشن مو غرب تهران بسیار در این امر حرفه ای عمل کرده و رضایت بخش بوده .

در اکستنشن مو غرب تهران تنوع بسیار بالایی برای انتخاب نوع مو و رنگ مو وجود دارد ، انواع مد های رنگ موجود می باشد ، شما میتوانید با خیال راحت رنگ مورد نظر را انتخاب کرده ، اندازه دلخواه خود را مشخص کنید و برای این امر از تجربیات اکستنشن کار حرفه ای اکستنشن مو غرب تهران استفاده کنید و با خیالی آسوده کار را به دستان ماهرشان بسپارید .

اکستنشن با چسب کراتین

بهترین مرکز اکستنشن مو غرب تهران

اکستنشن مو غرب تهران توصیه هایی برای نوع انتخاب مو برای شما علاقه مندان امر اکستنشن مو دارد ، اول اینکه سعی کنید رنگی را انتخاب کنید که به رنگ موی شما نزدیک تر باشد ، بهتر است از موی طبیعی استفاده کنید ، به این علت که هم ماندگاری بالاتری دارد و زیبایی و جلوه بیشتری دارد ، در ضمن میتوانید رنگ کنید و تغییر رنگ بدهید .

البته مدل های مصنوعی که در اکستنشن مو غرب تهران وجود دارد در نوع خود بسیار عالی و نسبت به بقیه مدل های مشابه مصنوعی با کیفیت تر می باشد و اگر به توصیه های مراقبتی که اکستنشن کار شما در اکستنشن مو غرب تهران به شما گوشزد میکیند، عمل کنید حتما ماندگاری بالاتری خواهد داشت .

برای ماندگاری بیشتر مواکستنشن شده حتما به این نکات توجه کنید : حتما حتما هر ماه یکبار به اکستنشن مو غرب تهران مراجعه کنید برای ترمیم ، دوم اینکه موقع خواب موهای خود را به آرامی ببافید و با یه کش به صورت شل ببندید که شب زیر شما گیر نکند و ببافید که گره نخورد.

در هنگام شانه زدن حتما موهای خود را از پایین به بالا به صورت تکه ای شانه کنید . هیچ وقت موی اکستنشن شده را خیس شانه نزنید. حتی المقدور از اتو یا سشوار استفاده نکنید ، اگر استفاده کردید به قسمت بالای اضافه شده حرارت ندهید.برای حالت دادن از تافت استفاده نکید خیلی بهتر می باشد و به ماندگاری بیشتر مو کمک می کند .

اکستنشن مو غرب تهران

در اکستنشن مو غرب تهران ، روش های مختلف و متنوعی برای اضافه کردن مو برای شما وجود دارد ، چسب کراتینه ، رینگ ، دوخت مو ، کلیپسی ، حرارتی . در روش رینگ باید بگوییم که برای کسانی که موهای کم پشت و یا نازک دارند مناسب نیست ، زمانی که موهایشان را جمع می کنند کاملا مشخص می شود که اکستنشن انجام شده است. در مورد

روش دوخت مو : این روش زیاد متداول نمی باشد ، آسیبی به مو نمی رساند و هر وقت بخواهید جدا می شود در مورد روش کلیپسی ، این روش توصیه نمی شود زیرا ظرافت کار کمتری دارد در این روش خود شخص می تواند موهای طبیعی یا مصنوعی را خود به موهایش اضافه کند ، این موها به صورت دسته ای یا نهایتا پنج دسته می باشد .

روش حرارتی : در این روش دسته نازکی از مو را جدا کرده و با انبری که داغ شده در محل اتصال موی مصنوعی به موهای سر مقداری چسب ریخنه و با انبر فشار می دهیم تا ذوب شود چسب و موها بهم بچسبند ، در این روش احتمال ریزش مو بالاتر می رود ، در مورد

روش اکستنشن چسب کراتین : اول در مورد چسب کراتین توضیح می دهیم ، این چسب ، چسب طبیعی می باشد و برای موهای نازک و کم پشت کاملا مناسب بوده و ضرری ندارد در این روش هم مانند روش حرارتی چسب را به قسمت محل قرار دادن موی اکستنشن می زنیم و با حرارت دادن به هم میچسبانیم ، یا فقط از چسب بدون حرارت استفاده می کنیم ، به این روش اکستنشن سرد می گویند چسب کراتین کاملا بی رنگ و گیاهی می باشد و ما استفاده از روش کراتین را در اکستنشن مو غرب تهران به شما پیشنهاد می کنیم .

به شما توصیه میکنیم در اکستنشن مو غرب تهران چهره متفاوتی از خود را تجربه کنید.

اکستنشن دائمی مو

معرفی مرکز تخصصی اکستنشن مو غرب تهران

انواع خدمات آرایش مو مانند شینیون تخصصی مو ، شینیون عروس ، رنگ مو لایت ، بوتاکس مو، سامبره ، تاتو موقت ، ویتامین مو ، اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ، بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز مژه ، جوانسازی پوست ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، خدمات vip عروس ، گریم عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ، میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتین مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید .

 

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .