سایه و قاب ابرو یکی از روش های مدرن میکاپ ابرو است که به دو صورت موقت و دائمی انجام می شود . یکی از روش های جدیدی که برای پر کردن ابرو مورد استفاده قرار می گیرد ، سایه و قاب ابرو می باشد .

خانم هایی که از ابروهای کم پشت برخوردار هستند می توانند برای برجسته سازی ابروهای خود از این روش مدرن و جذاب استفاده کنند . امروز ما اطلاعاتی را در رابطه با سایه و قاب ابرو اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم . هم چنین در ادامه در رابطه با روش های سایه و قاب ابرو صحبت می کنیم ، تا در نهایت بتوانید ابروهای زیبا و جذابی را برای خود به ارمغان آورید ، با ایرانابیوتی همراه شوید…

نکاتی در رابطه با سایه و قاب ابرو

سایه و قاب ابرو بسیار مشابه تاتو ابرو می باشد . در حقیقت برای کشیدن سایه ابرو از رنگ های روشن تری نسبت به تاتو معمولی ابرو استفاده می گردد . احتمالا تاکنون تاتو ابرو را مشاهده نموده اید . تاتو ابرو بسیار غلیظ و پر رنگ می باشد ، در صورتی که سایه ابرو بسیار ملایم است .

با توجه به رنگی که برای سایه و قاب ابرو استفاده می شود ، مورد استقبال بسیاری از خانم ها قرار گرفته است . زیرا سایه و قاب ابرو نسبت به تاتو ابرو ظاهری طبیعی تر به چهره شما می بخشد و کاملا مشابه ابروی طبیعی می باشد .

با استفاده از سایه ابرو می توانید قسمت هایی که از ابروی خود را که کم حجم می باشند را پر کنید . سایه ابرو نسبت به سایر خدمات آرایش ابرو ماندگاری کمتری دارد و بعد از گذشت چندین ماه براحتی می توانید مدل آن را تغییر دهید . به یاد داشته باشید که سایه و قاب ابرو شباهت بسیار زیادی با تانو ابرو دارد به همین دلیل ممکن است این دو را یکدیگر اشتباه بگیرید .

سایه و قاب ابرو

از مهم ترین نکات کلیدی سایه و قاب ابرو می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  1. اگر می خواهید ابروهایتان پر شود باید از رنگ ابرو مورد نظر به صورت زیگراگ بر روی دورانی استفاده نمایید .
  2. اگر قصد سایه زدن را دارید توصیه می کنم از کادر ابرو استفاده کنید .
  3. نسبت به رنگی که مشتری انتخاب می کند کادر ابرو باید روشن تر باشد .
  4. اگر قصد قاب زدن برای ابروهایتان را دارید تمام موهای زیر ابرو را با استفاده از موچین بردارید . (اگر موهای زیر ابرو به قدری ریز است که با استفاده موچین برداشته نمی شود حتما با استفاده از تیغ اصلاح نمایید.)

سایه و قاب ابرو دائمی

آرایش چشم و ابرو عروس

سایه و قاب ابرو دائمی فرایندی است برای سایه زدن بر روی ابروهای نازک به شکل مدرن . سایه زدن ابرو معمولاً توسط خانم هایی که ابروهایی نازک یا موهای کمتری دارند انجام می گردد . این روش کمابیش مشابه میکروبلدینگ است با این تفاوت که از سوزن در طول شکل دهی استفاده می شود .

بیشتر خانم ها ابروهای زیبا ، جذاب و پرحجم را ترجیح می دهند زیرا باعث جذابیت بیشتر صورت می شود . در روش سایه و قاب ابرو مرز ابروها کاملا مشخص است ، به همین دلیل ، تمامی قسمت‌های ابرو سایه زده می‌شود و همچنین کادری را دور ابرو ایجاد می‌کنند . در این روش ابرو‌هایی بدون عیب و نقص برای شما ایجاد خواهد شد . به علاوه به منظور طبیعی جلوه دادن ، سایه ابرو قسمت تاج را پررنگ‌ تر و قسمت دم ابرو را کمرنگ تر کار می کنند .

 

سایه و قاب ابرو

معرفی مرکز تخصصی میکاپ  

سالن زیبایی ایرانابیوتی به عنوان بهترین سالن زیبایی در تهران با توجه به تجربه و سابقه ی درخشانی که در صنعت زیبایی دارد در غرب تهران با بهره گیری از پرسنل حرفه ای ، متخصص ، با تجربه و خوش رفتار مشغول به فعالیت می باشد . انواع خدمات آرایش مو مانند شینیون تخصصی مو ، شینیون عروس ، رنگ مو لایت ، بوتاکس مو ، جوانسازی پوست ، سامبره ، تاتو موقت ، ویتامین مو ، اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ، بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ،

میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز مژه ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، اکستنشن مو ، گریم عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ، میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتین مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود . برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید  .

 

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .