تاتو ابرو و انواع روش های تاتو ابرو

تاتو ابرو یکی از روش های آرایش ابرو میباشد که امروزه با روش های متعددی انجام میشود ابرو یکی از عضوهای مهم صورت میباشد که باید توجه زیادی به آن کرد تاتو ابرو امروزه برای افرادی استفاده میشود که بصورت مادرزادی یا بیماری های مختلف ابرو ,ابروهایشان کم پشت شده و یا دچار کچلی ابرو شده اند . امروزه با روش هایی که وجود دارد شما هم میتوانید ابروهای خودتان را احیا کنید و حالت طبیعی به آن ببخشید و زیبایی و شادابی را بصورت خود ببخشید ابرو میتواند تاثیر بسزایی در زیبایی و شادابی صورت شما داشته باشد .

در ادامه این مقاله به انواع روش های تاتو ابرو میپردازیم و مختصر توضیحی برای شما عزیزان خواهیم داد .

تاتو

روش اول تاتو به روش سنتی میباشد که اکثر خانم ها با این روش آشنایی دارند این روش قدیمیترین روش تاتو میباشد که از دیرباز در ایران انجام میشد . در این روش به دلیل اینکه حالت طبیعی ابرو از دست میرود و حالت مصنوعی به خود میگیرد زیاد مورد استفاده قرار نمیگیرد .

میکروپیگمنتیشن ابرو

دومین روش میکروپیگمنتیشن ابرو میباشد در این روش با استفاده از قلم الکتریکی مخصوص رنگدانه ها در عمق مشخصی از پوست تزریق شده و آسیبی به بافت پوست نمیرساند . این روش یک نوع آرایش دائم میباشد و بین 2 تا 5 سال ماندگاری دارد و نیاز به ترمبم سه تا شش ماه نیز دارد . در این روش حالت طبیعی ابرو حفظ میشود و هیچ آسیبی یه پوست نمیرساند . البته در نظر داشته باشید به سالن های زیبایی معتبر برای انجام اینکار مراجعه کنید و زیر نظر متخصص اینکار را انجام دهید که بهترین نتیجه برای شما حاصل شود .

تاتو ابرو

تاتو

میکروبیلدینگ ابرو

سومین روش میکروبیلدینگ ابرو میباشد در این روش نیز از قلم مخصوصی استفاده میشود که کاملا دستی بوده و به وسیله آن رنگدانه ها به عمق مشخصی از پوست تزریق میشود . این روش یک نوع روش نیمه دائم آرایش ابرو میباشد که باتوجه به رنگ تاتو و نوع و پوست و  . . . بین 6 ماه  الی 1 سال ماندگاری دارد و نیاز به ترمیم اولیه بعد از یک ماه دارد سپس بعد از ترمیم اولیه هر سه ماه نیز نیاز به ترمیم دارد .

شیدینگ ابرو

شیدینگ ابرو یکی از روش های سایه ابرو میباشد که به سایه مخملی نیز معروف است در این روش ابروها بصورت نقطه ای پر میشود بصورتی که این تراکم در تاج ابرو کمتر و در قسمت انتهای ابرو (دم ابرو ) پر تراکم تر میباشد .

سایه ابرو

این روش مشابه تاتو به روش سنتی میباشد با این تفاوت که در این روش از رنگ های روشنتر برای سایه دادن به ابرو استفاده میشود که ظاهری طبیعی تری برای ابرو ایجاد میکند همچنین ماندگاری در این روش از تاتو معمولی کمتر است . سایه ابرو انواع مختلفی دارد که میتوان بصورت زیر از آنها نام برد :

سایه ابرو دائم ,سایه ابرو طبیعی ,سایه ابرو بدون قاب ,سایه ابرو با قاب ,سایه ابرو ساده و سایه ابرو مخملی .

هاشور ابرو

هاشور ابرو نیز یکی از روش های آرایش ابرو میباشد در این روش نیز با طراحی تارهای ظریف مو داخل ابروهایتان نواحی کم تراکم ابرو را پر میکند و ظاهری سه بعدی و طبیعی به ابروهایتان میبخشد هاشور ابرو نیز انواع مختلفی دارد : هاشور ابرو تیغ ماهی ,هاشور ابرو یه بعدی و دو بعدی ,هاشور ابرو طبیعی ,هاشور ابرو کرکی و خطی و هایلایت .

تاتو ابرو

تاتو

فبیروز ابرو

فیبروز ابرو نیز یکی از روش های جدید در آرایش ابرو میباشد که با دستگاه مخصوص و رنگدانه های مخصوص ایجاد میشود . با استفاده از این متد نیز هاشور ابرو ایجاذ میشود . این روش هم مانند روش میکروبیلدینگ یک روش نیمه دائم محسوب میشود و ماندگاری بین 3ماه تا 1 سال دارد . در این روش رنگدانه ها بصورت سطحی وارد پوست شده و خاصیت پاک شوندگی نیز دارد .

فیبروز ابرو به در چند مدل صورت میگیرد : مدل تیغ ماهی ,مدل اسیایی ,هاشور کلاسیک , هاشور اپر اسپین .

توجه داشته باشید که برای انجام هرکدام از روش های که ذکر شد به سالن های معتبر مراجعه کنید و زیر نظر متخصص اینکار را انجام دهید . همچنین مطمئن شوید که در این سالن تمام نکات بهداشتی رعایت شود که در نهایت نتیجه کار انچه که در نظر داشتید از آب درآید .

انواع خدمات آرایشی و پیرایشی

انواع خدمات آرایش مو ،شینیون تخصصی مو ، شینیون عروس ، رنگ مو لایت ، میکرونیدلینگ صورت ، بوتاکس مو ، مزوتراپی مو سر ، جوانسازی پوست ، سامبره ، فیکانتور لب ، تاتو موقت ، ویتامین مو ، اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ،بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز مژه ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، اکستنشن مو ، گریم و میکاپ عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ،تاتو ابرو

میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتینه مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی و تاتو ابرو،از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید  .

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .