خدمات ابرو : در این مقاله قصد داریم به انواع خدمات ابرو بپردازیم اعم از اکستنشن ابرو -تاتو ابرو -هاشور ابرو – فیبروز ابرو و خدمات میکروبلیدینگ و میکرو پیگمنشن – انواع اصلاح و رنگ ابرو میپردازیم .

اگر شما هم قصد دارید در ابروهای خود تغییر ایجاد کنید و ابروهای کم پشتی دارید و مجبورید که وقت زیادی برای آرایش ابرو بگذارید و به دنبال راهی هستید که ابروهای شما همیشه زیبا باشد و به مدل های دلخواه برسید میتوانید از این روش ها استفاده کنید

انواع خدمات ابرو

اکستنشن ابرو

یکی از روش هایی که میتوانید از آن استفاده کنید اکستنشن ابرو هست . اکستشن ابرو هزینه بسیار زیادی دارد و گران است .در اکستنشن ابرو الیاف های مو مانندی با استفاده از چسب پزشکی شفاف متصل میشود تا ابروهای ایجاد شده ماندگار و بادوام تر باشند. برای اطلاعات بیشتر این از اکستنشن ابرو اینجا کلیک کنید .

اکستنشن ابرو

دو روش دیگر برای کسانی که دوست دارند در ابروهای خود تغییر ایجاد کنند و نمیتوانند از اکستنشن ابرو استفاده کنند .

تاتو ابرو

تاتو اسم کلی خدمات ابرو میباشد که شامل هاشور ابروسایه ابرو – میکروپیگمنشن و میکروبیلدینگ میشود .

تاتو به روش سنتی در بین عموم ایران کاملا شناخته شده است و تقریبا یک روش منسوخ شده به حساب میاید که اکثر سالن های زیبایی توصیه به انجام اینکار ندارند . در نظر داشته باشید که روش های جدیدی برای اینکار وجود دارد که شاید عموم مردم از آن اطلاع و یا شناخت کافی نداشته باشند که در ادامه به آن میپردازیم .

از روش های جدیدی که در این حوضه بکار میرود میتوان هاشور ابرو رو نام برد هاشور ابرو رو میتوان یک نوع آرایش دائم دانست زیرا دیگر احتیاجی به وقت سر کردن برای آرایش ابرو ندارید هاشور ابرو در واقع به دو روش انجام میشود و با طراحی کردن شکل تار موی طبیعی در بین تارهای ابرو آن را پر پشت تر نشان داده و شکل و فرم طبیعی متناسب با فرم صورت میدهد . همانطور که عرض کردیم هاشور ابرو به دو روش انجام میشود :

میکروپیگمنشن و میکروبیلدینگ که هر دو در واقع یک کار بخصوص رو انجام میدن از دیگر خدمات ابرو میباشند .در میکروپیگمنشن از دستگاه تمام الکتریکی استفاده میشود که به وسیله آن رنگدانه ها در عمق مشخصی از پوست تزریق میشود (بیشتر بخوانید)

خدمات ابرو

در میکروبیلدینگ نیز از دستگاهی بدون موتور و کاملا دستی که سوزن های نازکی در کنار هم چیده شده که ظاهری تیغ مانندی دارند و با برش سطحی و کوچک پوست رنگدانه ها به لایه زیرین پوست انتفال میدهد .(بیشتر بخوانید )

سایه ابرو در واقع همان تاتو ابرو است اما در این روش به پر کردن نواحی از ابرو که تراکم موی کمتری دارند میپردازند امروزه اکثر افراد از این روش استفاده میکنند به جای تاتو سنتی زیرا معتقد هستند که در این روش ابرو طبیعی تر به نظر میرسد (بیشتر بخوانید )

روش اخر فیبروز ابرو هست در این روش که یکی از جدیدترین روش های آرایش نیمه دائم ابرو است با استفاده از سوزن یکبار مصرف استفاده میشود . این روش توسط شخصی به نام برانکو ابداع شد . (بیشتر بخوانید )

اصلاح ابرو

اصلاح ابرو

ابرو هم مانند دیگر اعضای صورت نیاز به توجه و رسیدگی دارد که این موضوع بیشتر در خانوم ها دیده میشود که ظاهر براشون اهمیتی بیشتری دارد . در این مطلب به شما نشان خواهیم داد چه نوع اصلاح ابرویی متناسب با فرم صورت شما میباشد .

رنگ ابرو

رنگ ابرو

رنگ ابرو هم میتواند تاثیر بسیار زیادی در جلوه و زیبایی صورت شما داشته باشد . رنگ ابرو باید مطابق با رنگ پوست و رنگ موها انتخاب شود بطوریکه اگر رنگ موهای شما روشن است باسد رنگ ابروهای خود را هم روشن کنید مثلا اگر موهای شما بلوند باشد و ابروهای شما مشکی یا تیره باشد موهای شما جلوه خوبی ندارد بهتر است ابروی خود را دو تا سه درجه تیره تر از رنگ مو کنید تا جلوه بیشتری داشته باشد .

 

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .