آیا تفاوت هایلایت و رنگ و مش را می دانید ؟ یکی از جنبه های ظاهر بیرونی زن ، که شخصیت او را مشخص می کند ، رنگ موهای او است . برخی از خانم ها و حتی مردها هستند که ترجیح می دهند رنگ مو طبیعی خود را تغییر دهند ، به گونه ای که ظاهری متفاوت داشته باشند . در ادامه این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در رابطه با تفاوت هایلایت و رنگ و مش در اختیار شما عزیزان قرار دهیم ، امیدواریم با مطالعه این مقاله آگاهی شما در این زمینه کامل گردد . با ایرانابیوتی همراه شوید…

تفاوت هایلایت و رنگ و مش

کالرملتینگ

 

لینک های مفید:
رنگ مو هایلایت

 

تفاوت هایلایت و رنگ و مش ، کدام روش برای شما مناسب است ؟

تفاوت هایلایت و رنگ و مش در مدت ماندگاری و نحوه رنگ کردن مو است . وقتی صحبت از رنگ مو می شود ، شما سه گزینه اصلی دارید : هایلایت و رنگ و مش مو . اما کدام یک برای شما بهتر است ؟ با توجه به پیشرفت های فرمول بندی و تکنیک ها ، رنگ آمیزی مو به یک مد تبدیل شده است ! اگر می خواهید چندین سایه روشن تر یا تیره تر از رنگ طبیعی موهای خود به وجود بیاورید ، رنگ و مش راه حلی است که باید انجام دهید .

این فرایند باعث تغییر رنگ کل موهای شما می شود و رنگی جدید و یک بعدی به موهای شما می دهد که می تواند به همان اندازه زیبا و چشمگیر باشد .

توصیه می کنم قبل از اقدام به رنگ کردن موهای خود با تفاوت هایلایت و رنگ و مش آشنا شوید . در حقیقت هایلایت به قسمت هایی که از مو که از رنگ زمینه مو روشن تر باشند ، گفته می شود . اگر قصد انجام هایلایت را دارید بهتر است به یک آرایشگر حرفه ای و متخصص مراجعه کنید تا به هدف مورد نظر خود برسید . امروزه هایلایت مو طرفدار بسیار زیادی دارد .

رنگ هایلایت سه درجه از رنگ زمینه موروشن تر می باشد . اما در صورتی که رنگ پنج درجه از رنگ زمینه روشن تر باشد تبدیل به مش خواهد شد . تارهای مش باید کاملا روشن باشند .

تفاوت هایلایت و رنگ و مش

 

لینک های مفید:
رنگ مو

 
تفاوت هایلایت و رنگ و مش

یکی دیگر از تفاوت هایلایت و رنگ و مش در نوع رنگ آن می باشد . برای انجام هایلایت از رنگ استفاده می شود ، در حالیکه برای انجام مش از پودر دکلره استفاده می گردد . همان طور که ذکر شد برای هایلایت نمودن ، قرار نیست مو به پایه برسد به همین دلیل از پودر دکلره استفاده نمی شود . برای انجام رنگ و مش برای رسیدن مو به پایه حتما باید از پودر دکلره استفاده کنید .

حال ممکن است این سوال برای شما ایجاد شود که هایلایت بهتر است یا رنگ و مش ؟ برای اینکه بتوانید روش مناسب رنگ آمیزی برای موهای خود را انتخاب کنید باید به رنگ پوست و حالت صورت خود دقت کنید . به عنوان مثال افرادی که دارای رنگ پوست تیره می باشند ، انجام رنگ و مش پوست آن ها را تیره تر خواهد کرد . البته رنگ و نوع مش  ، در این امر تاثیرگذار است . در نهایت انجام هایلایت یا رنگ و مش کاملا سلیقه ای است و مشتری با توجه به تجربه و پیشنهاد آرایشگر ، انجام هایلایت یا رنگ و مش را انتخاب می کند .

رنگ مو 2020

تفاوت هایلایت و رنگ و مش

سالن زیبایی ایرانابیوتی بهترین مرکز تخصصی رنگ و مش در تهران

سالن زیبایی ایرانابیوتی به عنوان بهترین سالن زیبایی در تهران با توجه به تجربه و سابقه ی درخشانی که در صنعت زیبایی دارد در غرب تهران با بهره گیری از پرسنل حرفه ای ، متخصص ، با تجربه و خوش رفتار مشغول به فعالیت می باشد .

انواع خدمات آرایش مو مانند شینیون عروس ، بوتاکس مو ، سامبره ، تاتو موقت ، اکستنشن با موی طبیعی ، بوتاکس ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، فیبروز ابرو ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش و میکاپ عروس ، گریم عروس و کودک ، براشینگ مو ، رنگ و مش ، آمبره موی کوتاه و بلند ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ،  کراتین مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .