با آموزش انواع رنگ مو در خدمت شما هستیم امروزه رنگ مو خواهان زیادی پیدا کرده به دلیل اینکه رنگ مو تاثیر زیادی در چهره و زیبایی شما میگذارد.رنگ مو را میتوان یکی از عوامل مهم در چهره و زیبایی فردی شناخت. رنگ مو باید متناسب با چهره ,رنگ ابرو, رنگ چشم, رنگ پوست انتخاب شود که من پیشنهاد میکنم که با متخصصین این حرفه حتما مشورت بفرمایید . گاها دیده شده که افراد بدون اطلاع دقیق از ترکیب رنگها و مسائل دیگر رنگی رو انتخاب کردن و بعد پشیمان شده اند .

رنگ موهایی که شما در کاتالوگ میبنید با آنچه روی موهای شما شکل میگیرد تفاوت دارد چون همه تارهای مو دکلره شده و انتظار نداشته باشید که به طور قطع همان تناژرنگ روی موهای شما شکل بگیرد به این دلیل رنگ پایه موهای شما تفاوت دارد بنابراین اگر همان تناژ مد نظر شما باشد باید چند مرحله دکلره حرفه ای انجام دهید .اگر شما همیشه از یک رنگ مو استفاده میکنید باید به شما بگوییم که رنگ موهایی دیگری وجود دارند که موقتی مو نیمه دائم هستند .

انواع رنگ مو در 3 مورد

 

 

لینک های مفید:
رنگ مو

 

رنگ مو

انواع رنگ مو

انواع رنگ مو به  سه دسته تقسیم بندی میشود رنگ موی دائم و رنگ موهای موقت

رنگ موهای موقت

دراین نوع رنگ مو رنگدانه ها فقط روی سطح مو را میپوشانند و با یک بار شستشو از بین میروند البته رنگ موهای نیمه دائم موجود میباشد که دوام بیشتری دارند و تا سه الی پنج بار شستشو از بین نمیروند. رنگ موی موقت به دو دسته تقسیم بندی میشود:

رقیق ها و غلیظ ها

بصورت کلی رنگ موی رقیق به صورت مایع است و موها خیلی ملایم رنگ میکنم و بدون اینکه ابکشی شوند به مو مدل میدهند در صورتی که غلیظ ها رنگ تیره تری ایجاد میکنند و در صورت تعریق ممکن است به پوست سر و یا بالشت و لباس رنگ بدهند. این نوع رنگ موها با یک الی دوبار شستشو از بین میروند . رنگ های موقت به شکل های مختلفی وجود دارد :

اسپری,شامپو ,محلول , ماژیک ,پودر فشرده و . . . میباشد که هر کدام ماندگاری مختلفی دارند.

 

لینک های مفید:
خرید لوازم آرایشی

 

مرکز تخصصی کراتین مو با برترین خدمات 100%

انواع رنگ مو

رنگ موهای نیمه دائم

رنگ موهای نیمه دائم دوامشان بیشتر است ولی با پنج تا ده بار شستشو از بین میروند. استفاده از آنها آسان است و بصورت مایع بوده و مستقیم به مالیده میشود البته این رنگ موها مانند رنگ های موقت به لباس یا بالشت مالیده نمیشود .

 

پس اگر دوست دارید در رنگ موهای خودتون تنوع ایجاد کنید و هر چند وقت یکبار از یک رنگ موی جدید استفاده کنید و یا قصد دارید برای یک مهمانی و یا یک سفر چند روزه تغییری در چهره خود بدید میتوانید از رنگ موی موقت و یا نیمه دائم استفاده کنید .

رنگ موهای دائمی

رنگ موی دائمی که اکثرا خانوم ها از این نوع رنگ مو استفاده میکنند و آشنا هستند. این رنگ مو به مدت چندین ماه روی موهایتان باقی میماند اما گفته میشود که زیاد نباید از این نوع رنگ مو استفاده کرد زیرا که این رنگ مو باعث آسیب به مو میشود .

رنگ مو

انواع رنگ مو

انواع خدمات آرایشی و پیرایشی در بهترین سالن های زیبایی و انواع رنگ مو

انواع خدمات آرایش مو ،شینیون تخصصی مو ، شینیون عروس ، رنگ مو لایت ، میکرونیدلینگ صورت ، بوتاکس مو ، مزوتراپی مو سر ، جوانسازی پوست ، سامبره ، فیکانتور لب ، تاتو موقت ، ویتامین مو ، اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ،بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز مژه ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، اکستنشن مو ، گریم و میکاپ عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ،

میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتینه مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی و انواع رنگ مو ،از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید  .