شینیون مو بلند راحت تر از شینیون مو کوتاه انجام می شود . در صورتی که از موهای بلندی برخوردار هستید ، می توانید انواع مدل شینیون مو را برای موهای بلند خود انتخاب کنید . این روزها برای شرکت در مراسم های مختلف به اولین چیزی که خانم ها به آن فکر می کنند پس از انتخاب لباس ، شینیون مو می باشد . همان طور که می دانید بیشترین تاثیر را بر ظاهر افراد مو می گذارد . بنابراین اگر ظاهر و لباس جذابی داشته باشید بدون انجام آرایش مو ، زیبا به نظر نخواهید آمد .

بنابراین یکی از مهم ترین فاکتورها برای شرکت در مراسم و میهمانی ها ، انتخاب بهترین مدل شینیون مو بلند و یا بهترین مدل شینیون مو کوتاه می باشد . در ادامه این مقاله نکاتی را در رابطه با شینیون مو بلند در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد ، امیدواریم با مطاله این مقاله اگاهی شما در این زمینه کامل گردد . با ایرانابیوتی همراه شوید…

بهترین سالن زیبایی در شهر ری

شینیون مو بلند برای انواع مدل موهای باز و بسته

شینیون مو بلند در انواع مختلف ساده و پیچیده وجود دارد . این روزها آرزوی هر خانمی داشتن موهای بلند می باشد . زیرا برای آرایش موهای بلند هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و برای شینیون مو بلند به راحتی می توان از هر فرم و مدل مویی استفاده نمود . همان طور که در مقالات قبل ذکر شد آرایش مو بر روی زیبایی ظاهری تاثیرگذار است ، بنابراین توصیه می کنیم برای انتخاب مدل شینیون مو بلند نهایت دقت را به خرج دهید تا در میهمانی ها زیباتر به نظر برسید .

در صورتی که از موهای بلندی برخوردار هستید ، مدل های مختلف و متنوعی اعم از شینیون ، دم اسبی ، گیس و غیره را برای انتخاب در پیش رو دارید . همان طور که گفتیم برای آرایش موی بلند هیچ گونه محدودیتی برای شینیون کار حرفه ای وجود دارد . بنابراین توصیه می کنیم با توجه به نوع آرایش صورت و لباس تان بهترین مدل شینیون را انتخاب کنید .

شینیون مو بلند

انواع مدل شینیون مو بلند

مدل مختلف و متنوع شینیون مو بر اساس تکنیک ها برای موهای بلند وجود دارد که در ادامه به معرفی هر یک از آن ها خواهیم پرداخت :

شینیون مو بلند نخی

منظور از شینیون نخی همان مدل شینیون مو خطی می باشد . این مدل امروزه در بین خانم ها بسیار مورد استقبال قرار گرفته است . در شینیون نخی به طور کلی لایه های نازکی از مو را به سمت بیرون می کشند تا جلوه زیباتر و جذاب تری پیدا کند و برای فیکس نمودن کار از اسپری حالت دهنده استفاده می نمایند .

شینیون مو بلند بافت

یکی از قدیمی ترین و در عین حال زیباترین مدل شینیون مو ، شینیون مو با استفاده از تکنیک بافت می باشد . شینیون مو بلند با استفاده از تکنیک بافت برای خانم های جوان انتخاب مناسبی خواهد بود .

شینیون مو بلند حلقه ای

شینیون کارهای حرفه ای و با تجربه برای حالت دادن و فرم دادن به موها از روش حلقه ای استفاده می کنند . در این روش موها را به فاصله 10 سانتی متر از هم جدا می کنید و در بالای هر یک از آن ها یک گیره یا سنجاق می زنید . در نهایت موها را در هر یک از گیرها تاب دهید و دور سنجاق بپیچید . در این صورت موهای شما به شکل حلقه در می آید و پر حجم تر دیده می شود .

شینیون مو بلند پیچی

منظور از شینیون مو پیچی این است که آرایش مو را تا پایین گردن ادامه دهید و بخشی از مو را به صورت مثلث نگه دارید .

شینیون مو بلند حجیم

برخی از خانم ها از موهای حجیمی برخوردار هستند . در چنین شرایطی از تکنیک شینیون حجمی استفاده می شود .

بهترین سالن زیبایی در ساری

سالن زیبایی ایرانابیوتی

سالن زیبایی ایرانابیوتی با توجه به تجربه و سابقه ی درخشانی که در صنعت زیبایی دارد در غرب تهران با بهره گیری از پرسنل حرفه ای ، متخصص ، با تجربه و خوش رفتار مشغول به فعالیت می باشد . انواع خدمات آرایش مو مانند شینیون مو بلند ، اکستنشن مو ، خدمات کاشت ناخن ، خدمات مژه ، خدمات ابرو ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش و میکاپ عروس ، گریم عروش و کودک ، براشینگ ، رنگ ، مش و لایت  ، بافت مو و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید .

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .