اهمیت به ظاهر و تمایل شدید بانوان به حفظ زیبایی و سلامتی، امروزه جزء اولویت های اول زندگی هر کسی شده است. نکته مهمی که وجود دارد، در صورت داشتن اطلاعات کافی در رابطه با زیبایی میتوانیم به نتیجه دلخواه برسیم. مثلا معنای دقیق مانیکور و پدیکور ناخن چیست؟ چه خدماتی در رابطه با مانیکور و پدیکور ناخن ارائه داده می شود؟ دلیل مانیکور و پدیکور ناخن چیست؟  هدف ما در این مقاله پاسخ دقیق به سوالات مربوط در رابطه با مانیکور و پدیکور ناخن می باشد.

کاشت ناخن با قیمت مناسب

مزایای مانیکور و پدیکور ناخن چیست؟

بنظرتان مزایای مانیکور و پدیکور ناخن چیست؟ هدف از انجام مانیکور و پدیکور ناخن افزایش سلامتی پوست و ناخن و افزایش زیبایی است. که باید با دقت و توسط افراد متخصص صورت گیرد به همین دلیل است که باید در انتخاب سالن زیبایی دقت کافی کنید که خیالتان از عدم بروز مشکل راحت باشد.

مانیکور ناخن چیست؟

اکثر مردم رسیدگی به ناخن را کوتاه کردن و سوهان کشیدن تلقی می کنند در حالی که چنین نیست. اگر یک بار به دلیل مانیکور و پدیکور ناخن به سالن های زیبایی مراجعه کنید در اینصورت تفاوت را احساس خواهید کرد. لازم به ذکر است که مانیکور ناخن شامل خدمات متفاوتی از قبیل:

  • ماساژ
  • سوهان ناخن
  • مرتب کردن و زیبایی ناخن
  • لایه برداری
  • تقویت ناخن
  • لاک زدن
  • و غیره

است که انجام این خدمات نیاز به تخصص و تجربه خاصی  دارد که معمولا در سالن های زیبایی انجام می شود و باعث افزایش سلامتی و زیبایی ناخن هایتان می گردد. در واقع شما تمام خدمات مربوط به مانیکور و پدیکو، مرتبط به ناخن را در سالن زیبایی ایرانا بیوتی دریافت خواهید کرد و تفاوت زیادی بعد از اتمام کار ملاحظه خواهید کرد.

همان طور که می دانیم زیبایی دست و پا بسیار مهم بوده و باعث ایجاد حس خوشایند در بانوان می گردد. از طرف دیگر یکی از علل حفظ سلامتی رسیدگی مرتب به ناخن ها می باشد که باید در این رابطه دقت زیادی کنید. انجام مرتب این کار باعث افزایش زیبایی و لطافت پوست شده و تفاوت غیر قابل تصوری، بعد از هر مانیکور و پدیکور ناخن مشاهده خواهید کرد.

پدیکور-ناخن

سوهان کشیدن یکی از مهم ترین مراحل رسیدگی به ناخن ها است که باید با دقت زیادی انجام شود. بهتر است بدانید که سوهان جزئی از مانیکور به حساب می آید.

پدیکور ناخن چیست؟

پدیکور شامل تمام کار های مرتبط با زیبایی ناخن ها است. تفاوت مانیکور و پدیکور ناخن این است که پدیکور بر روی پا ها اعمال می شود. به احتمال زیاد همگی از این موضوع آگاهی دارید که پا های انسان در واقع قلب دوم تلقی می شوند و رسیدگی مرتب و صحیح به پا ها باعث سلامتی افراد شده و حس خوشایندی را به ازمغان می آورد و عدم توجه به ناخن ها باعث ترک خوردگی و زردی می شود که دیگر با وجود سالن های زیبایی مثل ایرانا بیوتی با کادر مجرب و حرفه ای، تمام این مشکلات حل شده و زیبایی ناخن ها چندین برابر می گردد.

فراموش نکنید که زیبایی ناخن ها و رسیدگی مرتب به آنان باعث افزایش چشمگیر زیبایی بانوان شده و بر سلامتی آنان تاثیر مستقیم دارد. بیایید یاد بگیریم تا به زیبایی و سلامتی خود اهمیت دهیم. البته این کار  فقط مختص بانوان نبوده و اقایان نیز می توانند این کار ها  را انجام دهند.

انواع مانیکور ناخن  

در هر مرکز زیبایی خدمات متفاوتی برای مانیکور و پدیکور ناخن ارائه می شود، شما برای کسب نتیجه عالی بهتر است   افراد متخصص در سالن های زیبایی را از خواسته خود آگاه کنید.

مانیکور و پدیکور ساده و اولیه چگونه انجام می شود؟

در مرحله اول پاکسازی پوست انجام می شود یعنی تمام سلول های مرده پوست با استفاده از نرم کننده از بین می رود.

برای انجام اینکار ابتدا دست و پاهایتان با آب گرم و صابون مخصوص نرم شده، و سپس پاکسازی می شوند.

و در مرحله بعدی اقدام به پاکسازی ناخن ها می کنند. و در صورت نیاز به اندازه لازم ناخن هایتان کوتاه می گردند. و سپس مرحله سوهان کشیدن شروع می شود. سپس با انجام ماساژ باعث افزایش گردش خون شده و لطافت و زیبایی دست و پاهایتان با انجام این عمل بیشتر می شود.

و در مرحله آخر با استفاده از انواع لاک های فوق العاده با کیفیت و نرم کننده اقدام به زیبا سازی ناخن هایتان می کنند. استفاده از لاک مناسب بسییار مهم بوده چون استفاده از لاک های بی کیفیت ممکن است باعث حساسیت ناخن ها گردد.

مراحل انجام پدیکور ناخن به چه شکلی است؟

آیا می دانید مراحل انجام این دو خدمات به چه صوت است برای کسب اطلاع دقیق در این باره با ما همراه باشید.

برای پدیکور ناخن نیز مراحل گفته شده در پدیکور انجام می شود. با قرار دادن پا ها در تشت آب گرم و ماساژ و پاکسازی پوست باعث ایجاد حس راحتی و افزایش زیبایی پوستتان می شوند. تمام مراحل پاکسازی ، مرتب کردن ناخن، سوهان و کرم زدن برای افزایش لطافت و زیبایی پوست دقیقا در پدیکور نیز انجام می گردد.

نکته مهمی که وجود دارد اگر شما در خانه اقدام به این کار ها کنید ممکن این کار باعث بروز انواع قارچ و زخم شود که توصیه می کنیم از انجام این کار ها در خانه جلوگیری کنید و این کار ها را به افزاد متخصص بسپارید.

مانیکور و پدیکور

مانیکور و پدیکور اسپا چیست؟

مانیکور و پدیکور اسپا نسبت به مانیکور و پدیکور ساده مرحله طولانی تری دارد و پیشرفته تر است. در این نوع از این خدمات لایه برداری و پاکسازی پوست با استفاده از وکس پارافین یا گلیکولیک انجام می گردد. بعد از این مرحله فرد با پوشاندن دست و پا با پلاستیک باعث یکدستی و سرحالی در دستانشان می شوند.

مانیکور و پدیکور فرانسوی (فرنچ ناخن) چیست؟

مانیکور و پدیکور فرانسوی روشی کلاسیک و قدیمی، البته تاثیرگذار در افزایش زیبایی است. تمام مراحل آن مشابه با مانیکور و پدیکور ساده و معمولی بوده و تنها تفاوت در نحوه لاک زدن می باشد. در واقع در این مرحله مانیکوریست از فرنچ ناخن استفاده کرده و باعث افزایش زیبایی لاک می گردد. امروزه فرنچ ناخن طرفداران زیادی دارد و از محبوبیت بسیار بالایی در بین مشتریان برخوردار است. و در عین سادگی، زیبایی فوق العاده ای دارد.

مانیکور پدیکور آمریکایی چیست؟

همه ی مراحل مانیکور آمریکایی مشابه با مانیکور فرانسوی بوده فقط در حین سوهان کشیدن نوک ناخن ها گرد شده و زیبایی خاصی پیدا می کند. همچنین در این نوع از مانیکور طرح نوک انگشتان باید باریک تر باشد.

مانیکور پدیکور سنگی چیست؟

همه ی مراحل پدیکور سنگی مشابه مانیکور معمولی بوده و تنها تفاوت استفاده از سنگ های داغ در مرحله نهایی است که باعث افزایش ریلکسی دست و پا و افزایش راحتی مشتریان می شود. در واقع با استفاده از سنگ های مخصوص اقدام به ماساژ دست و پا می کنند که باعث ایجاد حس بسیار خوشایند در مشتریان می شود.

مانیکور پدیکور ژلی چیست؟

تمام مراحل مانیکور پدیکور ژلی نیز مشابه با مانیکور و پدیکور ناخن ساده می باشد با این تفاوت که تنها تفاوت استفاده از ژلیش ناخن در مرحله آخر است. ژلیشن ناخن با دوام و ماندگاری بیشتر از لاک، جذاب تر دیده می شود و زیبایی خاصی دارد. ژلیشن نوعی لاک است که 3 بار بر روی ناخن زده می شود و با استفاده از اشعه  UV خشک می گردد.

در حال حاضر مرکز زیبایی ایرانا بیوتی به عنوان بهترین و مجهز ترین مرکز مانیکور و پدیکور ناخن با افراد متخصص آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد.

 

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .