میکرونیدلینگ چیست ؟

میکرونیدلینگ چیست و چه فوایدی به همراه دارد ؟

در گذشته تنها کاری که روی صورت انجام می شد فقط انجام آرایش بود ، کلاً کسی به جنبه های دیگر پوست اهمیت نمی داد ، رفته رفته از بین بردن و جوش و لک و شفاف سازی پوست مورد اهمیت واقع شد و آرایشگاه ها و مطب های زیبایی به آن پرداختن ، یکی از بزرگترین دغدغه ها ، مخصوصا برای بانوان جوانسازی پوست بسیار مهم و با اهمیت می باشد ، و امروزه در صنعت مد بورس می باشد ، شاید قبل تر فقط بحث آرایش مهم بود ، اما در حال حاضر نگهداری و جوانسازی پوست مورد توجه قرار گرفته است .

برای از بین بردن چین و چروک صورت راهکارهای مختلفی وجود دارد که به آنها می پردازیم .یکی از راهکارهای جوانسازی و شفاف سازی و ترمیم پوست میکرونیدلنیگ می باشد ، در ادامه مطلب اطلاعات کاملی را در رابطه با میکرونیدلینگ در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد ، با ایرانابیوتی همراه شوید…

میکرونیدلینگ چیست ؟

در میکرونیدلنیگ در واقع کلاژن سازی انجام می شود و کاملا بدون ضرر می باشدو چند کار را باهم انجام می دهد و صرفا رفع چروک نمی باشد ، یکی از راهکار های از بین بردن خط و چروک های صورت روش بوتاکس بود که بسیار هم شایع بود ، اما در این روش پوست بازسازی و احیا نمی شود ، در واقع عصب های صورت میمردند و به مرور زمان و تداوم استفاده صورت کانلا بی حالت و بی روح می شد و حتی حالت خنده و اخم از بین میرفت و در واقع زیبایی صورت از بین میرفت .

ولی در روش جدید میکرونیدلینگ نه تنها عصب های صورت آسیبی نمی بینند ، در واقع احیا می شوند و پوست با کمک ما به بازسازی خود می پردازد . اگر از  روش های ماساژ درمانی تا بحال استفاده کرده باشید حتما اسم کلاژن سازی پوست و آبرسانی به پوست را شنیده اید و می دانید اینها راز جوان ماندن پوست شما می باشد و ما در روش میکرونیدلینگ به شما کمک می کنیم تا شما همیشه پوست سالم و شاداب و جوانی داشته باشید .

در اینجا به اختصار روش کار میکرونیدلینگ را توضیح می دهیم ، در میکرو نیدلینگ با سوزن کار می کنند ، سوزن های باریکی که با آن صدها حفره روی صورت ایجاد می کنند ، البته حفره های بسیار نازک ، طرفداران این روش ادعا می کنند که با این روش می توان اکثر مشکلات پوستی از جمله چین و چروک ، جای زخم ، جای جوش را از بین برد. در  اینجا قصد داریم از عملکرد میکرونیدلینگ بگوییم و اینکه چه عوارض و فوایدی برای شما دارد بگوییم .

میکرونیدلینگ

همان طور که گفتیم در این روش با سوزن های بلند صدها حفره ریز بر روی قشای خارجی پوست ایجاد می کنند ، میکرونیدلینگ با دو روش انجام می شود ، روش اول : با ایجاد سوراخ های خیلی ریز روی پوست باعث می شویم شرایطی به وجود بیاید که سرم های مخصوص پوست بتوانند به طور کامل جذب قشای داخلی پوست بشوند و عمل ترمیم پوست را انجام بدهند .

دستگاهی که این سوراخ ها را ایجاد می کند به وسیله سوزن های بلند ، دستگاه میکروپن نام دارد ، سرم هایی که جذب قشای داخلی پوست شده اند باعث می شوند پوست با تولید کلاژن و الاستین شروع به ترمیم و بازسازی خود کند ، واین روند باعث از بین رفتن جای جوش و زخم شده و از بین رفتن چروک می شود .

با بعضی از دستگاه ها سرم مستقیم وارد پوست می شود ، ولی رایج ترین شیوه همان دستگاه میکروپن است که اول سرم را میمالیم و با ایجاد حفره ها مواد سرم داخل پوست می شوند .

مراحل انجام میکرونیدلینگ :

در ابتدا پزشک کرم بی حس کننده به صورت می مالد ، حتما با گاز استریل صورت را پاک میکنند که آلودگی روی پوست باقی نمانده باشد و وارد منافذ پوست بشود ، سپس مایع سرم را روی صورت می مالیم ، و در اینجا پزشک به آرامی با استفاده از میکروپن حفره های ریز را روی صورت به وجود می آورد ، حدود بیست تا سی دقیقه زمان میبرد ایجاد حفره های ریز ، در روش میکرونیدلینگ بعد از چند روز پوست در حال باز سازی می باشد و صورت رفته رفته روشن و شفاف می شود . البته برای نتیجه مطلوب حتما بیش تر از یک جلسه میکرونیدلینگ را باید انجام بدهید.

میکرونیدلینگ صورت

سالن زیبایی ایرانابیوتی ، بهترین سالن زیبایی در تهران

سالن زیبایی ایرانابیوتی به عنوان بهترین سالن زیبایی در تهران با توجه به تجربه و سابقه ی درخشانی که در صنعت زیبایی دارد در غرب تهران با بهره گیری از پرسنل حرفه ای ، متخصص ، با تجربه و خوش رفتار مشغول به فعالیت می باشد .

انواع خدمات آرایش مو مانند شینیون عروس ، بوتاکس مو ، سامبره ، تاتو موقت ، اکستنشن مو ، بوتاکس ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، فیبروز ابرو ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، استروبینگ مو ، آرایش و میکاپ عروس ، گریم عروس و کودک ، براشینگ مو ، رنگ و مش ، آمبره موی کوتاه و بلند ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ،  کراتین مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید .

میکرونیدلینگ صورت

 

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

iranabeauty-instgram