اکستنشن دائمی مو ، موهای اضافه ای هستند که به موهای شما و تا حد ممکن به پوست سر ، به طور دائمی متصل می شوند ، به طوری که بدون مراجعه به مرکز تخصصی اکستنشن مو حرفه ای نمی توانید آن را از موهای خود جدا کنید . با رشد موهای شما ( معمولاً 1 سانتی متر در هر ماه ) ، موهای اضافی از پوست سر شما دورتر خواهند شد ، و نیاز مجدد به ترمیم توسط یک متخصص اکستنشن دائمی مو خواهید داشت .

اکستنشن مو غرب تهران

در ادامه اطلاعاتی را در رابطه با اکستنشن دائمی مو در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد ، تا در نهایت بتوانید موهای طبیعی ، زیبا و جذابی را برای خود به ارمغان آورید ، با ایرانابیوتی همراه شوید…

نکاتی که باید در رابطه با اکستنشن دائمی مو بدانید

اکستنشن دائمی مو به منظور افزایش حجم مو ، حالت دهی به مو و بلند کردن مو به روش های مختلف انجام می شود و امروزه مورد استقبال خانم های جوان و نوجوان قرار گرفته است .

اگر شما هم به فکر انجام اکستنشن مو هستید ممکن است این سوال برای شما ایجاد شود که آیا اکستنشن دائمی مو آسیبی به موهایمان می رساند یا خیر ؟ بسیاری از خانم های جوان و نوجوان تمایل دارند موهای بلند و زیبا و پرپشت داشته باشند . بنابراین اکستنشن دائمی مو به دلایل مختلف قابل انجام است .

به طور کلی اکستنشن مو به سه روش موقت ، نیمه دائمی و دائمی صورت می گیرد . اکستنشن موقت همان طور که از نام آن پیداست به صورت موقتی می باشد و شما می توانید به راحتی و به صورت روزانه آن را جدا و مجددا وصل کنید . روش های نصب اکستنشن موقتی می تواند با استفاده از کلیپس ، بافت و حتی چسب باشد .

ماندگاری اکستنشن نیمه دائمی 5 الی 7 هفته می باشد . در حقیقت اکستنشن نیمه دائمی ، نواری شکل هستند و با استفاده از چسب های نامرئی به موهای شما وصل می شوند . اکستنشن نیمه دائمی در دسته های کوچک تر نسبت به اکستنشن کلیپسی به فروش می رسند . این نوع اکستنش در شرایطی که موهای شما به حالت افتاده باشد ، به هیچ عنوان قابل تشخیص نخواهد بود .

اکستنشن دائمی مو همان طور که از نامش پیداست چندین ماه بر روی موهای شما ماندگار خواهد بود . در این روش دسته ای موی بسیار باریک در تعداد زیاد به موهای شما متصل خواهند شد . این نوع اکستنشن بسیار طبیعی به نظر می رسد .

اکستنشن دائمی مو

کدام روش اکستنشن برای شما مناسب است ؟

اکستنشن مو موقتی مناسب افرادی است که تمایل دارند برای یک مراسم یا رویداد خاص تغییری در موهای خود ایجاد کنند . در حقیقت این روش مناسب افرادی است که از موهای پرپشت و خوش حالتی برخوردار هستند اما علاقه دارند برای یک مهمانی یا رویداد خاص تغییری در موهای خود ایجاد کنند .  برای چنین افرادی استفاده از اکستنشن کلیپسی بسیار مناسب است زیرا به راحتی و در مدت زمان کم متصل و جدا می شود .

اکستنشن دائمی مو برای افرادی مناسب است که از موهای کم پشت و کوتاهی برخوردار هستند و تمایل دارند حجم و ارتفاع موهای خود را افزایش دهند . این گونه افراد برای یک مراسم یا رویداد خاص اکستنشن را انجام نمی دهند و هدف ان ها استفاده از اکستنشن به صورت دائمی می باشد . توصیه ما به شما این است که برای انجام اکستنشن دائمی مو حتما به یک متخصص یا مرکز معتبر مراجعه نمایید .

کالرملتینگ

 

معرفی مرکز تخصصی اکستنشن دائمی مو

انواع خدمات آرایش مو مانند شینیون تخصصی مو ، شینیون عروس ، رنگ مو لایت ، بوتاکس مو، سامبره ، تاتو موقت ، ویتامین مو ، اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ، بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز مژه ، جوانسازی پوست ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، خدمات vip عروس ، گریم عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ، میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی و کاشت ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتین مو ، میکروبیلدینگ ، اکستنشن دائمی مو و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید .

 

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .