تکنیک فیکانتور PHI+CONTOUR در حقیقت یک تکنیک مدرن و جدید برای انجام تاتو چشم ، لب ، ابرو ، سایه چشم و خط مژه می باشد . اساسی ترین و اصلی ترین پایه در تکنیک فیکانتور رفع عیب و نقص و قرینه سازی در نقاط پلک و لب است . به منظور کمک به شما برای آگاهی بهتر امروز ما اطلاعاتی را در رابطه با تکنیک فیکانتور در اختیار شما قرار می دهیم . هم چنین در ادامه در رابطه با تکنیک فیکانتور لب صحبت می کنیم ، تا در نهایت بتوانید آرایش لب زیبا و جذابی را برای خود به ارمغان آورید ، با ایرانابیوتی همراه شوید…

تکنیک فیکانتور

هر آنچه که باید در رابطه با تکنیک فیکانتور بدانید ؟

منظور از تکنیک فیکانتور لب رفع عیب و نقص ، قرینه سازی ، حجیم سازی و تغییر رنگ لب ها می باشد . منظور از تغییر رنگ رفع کبودی یا سفیدی لب ها است . معمولا این کار در شرایطی انجام می شود که با سایر اجزاء صورت هماهنگی و تناسب لازم را داشته باشد و در عین حال ظاهری طبیعی و جذاب برای شما ایجاد کند . به طور کلی باید بگوشم که در تکنیک فیکانتور با بهره گیری از تکنیک خطای دید قسمت هایی از صورت شما را بزرگ یا کوچک می کنند ، اگر در نقاطی لازم باشد تغییر رنگ را انجام می دهند تا ظاهر صورت متناسب با سایر اجزاء صورت هماهنگ تر و زیباتر شود .

میکاپ غلیظ صورت

ویژگی های تکنیک فیکانتور

برای انجام و پیاده سازی تکنیک فیکانتور از دستگاه میکروپیگمنتشن استفاده می شود . با استفاده از این تکنیک خط چشم و خط لب متناسب با سایر اجزاء صورت طراحی می گردد . در طراحی خط چشم هدف اصلی برجسته سازی خطوط دور چشم ، قرینه سازی و برطرف نمودن عیب و نقص چشم ها است . در فرآیند فیکانتور لب هدف اصلی در مرحله اول قرینه سازی لب ها ، تغییر رنگ لب ها ، برطرف نمودن عیب و نقص های لب و حجم دادن به لب ها می باشد . همان طور که ذکر شد منظور از تغییر رنگ لب ها از بین بردن سیاهی و کبودی لب ها است .

تکنیک فیکانتور

رنگ های مورد استفاده در تکنیک فیکانتور

رنگ هایی که در تکنیک فیکانتور مورد استفاده قرار می گیرد ، رنگ های ساخت کشور آلمان می باشند . این رنگ ها با توجه به ویژگی هایی که دارند برای استفاده در آرایش دائم به عنوان بهترین و مرغوب ترین رنگ ها شناخته شده اند . موادی که برای ساخت این رنگ ها مورد استفاده قرار می گیرند کاملا گیاهی هستند به همین دلیل پس از مدتی به طور کامل جذب پوست خواهند شد .

به علاوه برای ساخت این رنگ ها از ترکیباتی استفاده می شود که حساسیت زا نباشند . متاسفانه برخی از سالن هایی زیبایی برای انجام فیکانتور لب از رنگ هایی استفاده می کنند برای ساخت آن ها از عنصر نیکل استفاده شده است . عنصر نیکل حساسیت زا می باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ایرانابیوتی مراجعه نمایید .

معرفی مرکز تخصصی تکنیک فیکانتور لب

سالن زیبایی ایرانابیوتی به عنوان بهترین سالن زیبایی در تهران با توجه به تجربه و سابقه ی درخشانی که در صنعت زیبایی دارد در غرب تهران با بهره گیری از پرسنل حرفه ای ، متخصص ، با تجربه و خوش رفتار مشغول به فعالیت می باشد . انواع خدمات آرایش مو مانند شینیون تخصصی مو ، شینیون عروس ، رنگ مو لایت ، میکرونیدلینگ صورت ، بوتاکس مو ، مزوتراپی مو سر ، جوانسازی پوست ، سامبره ، فیکانتور لب ، تاتو موقت ، ویتامین مو ، اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ، بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز مژه ، پاکسازی صورت ،

اپیلاسیون ، آرایش عروس ، اکستنشن مو ، گریم عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ، میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتینه مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود . برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید  .

چرا آرایش کردن برای زنان مهم است ؟ جواب این سؤال و سؤال های مرطبت در وب سایت تنظیم خانواده لطفاً کلیک کنید .