ارائه دهنده انواع خدمات سامبره مو (سامبره لایت – مو مشکی و سامبره یخی) در سالن زیبایی مونایزدانی. جهت رزرو وقت با مشاورین ما تماس بگیرید.

سامبره چیست؟ و تفاوت آن با آمبره؟

یکی از جدیدترین و داغ ترین روندهای رنگ مو سامبره است . سامبره اساساً نسخه ای ظریف تر و طبیعی تر از رنگ موی آمبره می باشد . در تکنیک سامبره از رنگ های بیشتری استفاده می شود ، این سبک به عنوان یک رویکرد رشد یافته  یا محافظه کارانه نسبت به آمبره ، محبوبیت بیشتری پیدا کرده است . در این حالت ، ریشه ها می توانند فقط چند سایه تیره تر از بقیه موها باشند .

 

لینک های مفید:
سالن زیبایی

خدمات سامبره مو

ارائه خدمات سامبره مو با جدیدترین متد های سال 2023 توسط مجریان مجرب و با تجربه سالن زیبایی مونا یزدانی که با ارائه خدمات به روز و با کیفیت توانسته خاطره خوشی را برای مشتریان خود به جا بگذارد. جهت رزور وقت برای خدمات سامبره در سالن زیبایی مونا یزدانی تماس بگیرید.(برای تماس بر روی دکمه قرمز کلیک کنید)

آدرس شعبه اول VIP: سعادت آباد چهارراه سرو ساختمان ۴۲ طبقه ۱

در ادامه این مقاله قصد داریم در رابطه با سامبره چیست؟

اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم ، امیدواریم با مطالعه این مقاله آگاهی شما در این زمینه کامل گردد . با ایرانابیوتی همراه شوید…

مرکز تخصصی سامبره مو

رنگ مو سامبره چیست؟

سامبره چیست ؟سامبره از تکنیک آمبره مو جدیدتر است و ترکیبی از آمبره و بالیاژ می باشد . در روش سامبره همانند آمبره مو رنگ ریشه از تیره شروع شده و هر چه به ساقه مو نزدیک می شویم روشن تر خواهد شد . البته تفاوت سامبره با آمبره این است که روشن شدن مو ملایم تر انجام می شود . سامبره در حقیقت نوعی هایلایت مو است . تکنیک سامبره ملایم تر از سایر تکنیک های رنگ مو می باشد و به راحتی می توان سامبره مو را با استفاده از رنگ انجام داد .

همان طور که ذکر شد در تکنیک سامبره همانند تکنیک آمبره ریشه مو تیره و ساقه مو روشن می شود . نحوه ترکیب رنگ مو در تکنیک آمبره و سامبره نزدیک به هم است و اختلاف تیرگی ریشه مو و روشن بودن ساقه مو ، چندان زیاد نیست .

 

تفاوت کلی آمبره،بالیاژ و سامبره چیست؟

در تکنیک آمبره بخش پایین مو را با استفاده از دکلره روشن می کنیم ، اما در روش سامبره برای روشن نمودن بخش پایین مو از رنگ های روشن استفاده می شود . در تکنیک بالیاژ برای روشن نمودن بخش پایین مو از دکلره استفاده می شود و تارهای مو در لا به لای موها تا نزدیک ریشه روشن خواهند شد .

یک تفاوت دیگری که می تواند سامبره لایت را از آمبره متمایز کند این است که می توان خط های روشن در نوک مو را تا نزدیک ریشه ادامه داد . در مرکز تخصصی رنگ ایرانابیوتی این روند با توجه به سلیقه مشتری قابل انجام است . خانم هایی که تمایل ندارند موهای خود را با استفاده از دکلره و اکسیدان هایی با درصد متفاوت رنگ کنند و علاقه دارند قسمت پایین موهای خود را رنگ کنند ، می توانند با اطمینان خاطر از تکنیک سامبره استفاده کنند و تنها نیمه دوم موی خود را روشن کنند .

 

لینک های مفید:
بالیاژ مو

 

سامبره ، آمبره و بالیاژ روش های مدرن رنگ مو می باشند و تنها موردی که در این سه تکنیک رعایت می شود این است که موها به صورت درجه بندی از تیره به روشن دکلره یا رنگ ساژ می گردد . در تکنیک سامبره تغییر رنگ بسیار لطیف تر و آهسته تر انجام می شود ، به طور که در آخر کار مرز مشخصی بین دو نیمه مو و رنگ ها وجود نخواهد داشت .

مرکز تخصصی سامبره مو

سامبره چیست؟

خدمات سالن زیبایی

برای تغییر رنگ ، آرایش و زیبایی مو از هر روشی می توان استفاده نمود . اما به یاد داشته باشید که قبل از هر چیز باید به موهای خود رسیدگی کنید . داشتن موهای زیبا و سالم قبل از اینکه موهای خود را رنگ کنید در شادابی و زیبایی شما تاثیرگذار خواهد بود . در مرکز تخصصی ایرانابیوتی کارشناسان رنگ به مشتریان توصیه می کنند که برای هر بار رنگ کردن مو فاصله زمانی 2 الی 4 ماه را در نظر بگیرند و در این فاصله زمانی به موهای خود رسیدگی کنند تا آسیب جدی نبینند .

آرایشگاه ایرانابیوتی با توجه به تجربه و سابقه ی درخشانی که در صنعت زیبایی دارد در غرب تهران با بهره گیری از پرسنل حرفه ای ، متخصص ، با تجربه و خوش رفتار مشغول به فعالیت می باشد . انواع خدمات آرایش مو مانند شینیون عروس ، تاتو موقت ، اکستنشن مو ، بوتاکس ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، فیبروز ابرو ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش و میکاپ عروس ، گریم عروس و کودک ، براشینگ مو ، رنگ و مش ، آمبره موی کوتاه ، آمبره موی بلند ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ،  کراتین مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .