سامبره چیست ؟ و تفاوت آن با آمبره؟

یکی از جدیدترین و داغ ترین روندهای رنگ مو سامبره است . سامبره اساساً نسخه ای ظریف تر و طبیعی تر از رنگ موی آمبره می باشد . در تکنیک سامبره از رنگ های بیشتری استفاده می شود ، این سبک به عنوان یک رویکرد رشد یافته  یا محافظه کارانه نسبت به آمبره ، محبوبیت بیشتری پیدا کرده است . در این حالت ، ریشه ها می توانند فقط چند سایه تیره تر از بقیه موها باشند .

در ادامه این مقاله قصد داریم در رابطه با سامبره چیست ؟اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم ، امیدواریم با مطالعه این مقاله آگاهی شما در این زمینه کامل گردد . با ایرانابیوتی همراه شوید…

مرکز تخصصی سامبره مو

رنگ مو سامبره چیست ؟

سامبره چیست ؟سامبره از تکنیک آمبره مو جدیدتر است و ترکیبی از آمبره و بالیاژ می باشد . در روش سامبره همانند آمبره مو رنگ ریشه از تیره شروع شده و هر چه به ساقه مو نزدیک می شویم روشن تر خواهد شد . البته تفاوت سامبره با آمبره این است که روشن شدن مو ملایم تر انجام می شود . سامبره در حقیقت نوعی هایلایت مو است . تکنیک سامبره ملایم تر از سایر تکنیک های رنگ مو می باشد و به راحتی می توان سامبره مو را با استفاده از رنگ انجام داد .

همان طور که ذکر شد در تکنیک سامبره همانند تکنیک آمبره ریشه مو تیره و ساقه مو روشن می شود . نحوه ترکیب رنگ مو در تکنیک آمبره و سامبره نزدیک به هم است و اختلاف تیرگی ریشه مو و روشن بودن ساقه مو ، چندان زیاد نیست .

سامبره

سامبره چیست ؟

تفاوت کلی آمبره،بالیاژ و سامبره چیست؟

در تکنیک آمبره بخش پایین مو را با استفاده از دکلره روشن می کنیم ، اما در روش سامبره برای روشن نمودن بخش پایین مو از رنگ های روشن استفاده می شود . در تکنیک بالیاژ برای روشن نمودن بخش پایین مو از دکلره استفاده می شود و تارهای مو در لا به لای موها تا نزدیک ریشه روشن خواهند شد .

یک تفاوت دیگری که می تواند سامبره لایت را از آمبره متمایز کند این است که می توان خط های روشن در نوک مو را تا نزدیک ریشه ادامه داد . در مرکز تخصصی رنگ ایرانابیوتی این روند با توجه به سلیقه مشتری قابل انجام است . خانم هایی که تمایل ندارند موهای خود را با استفاده از دکلره و اکسیدان هایی با درصد متفاوت رنگ کنند و علاقه دارند قسمت پایین موهای خود را رنگ کنند ، می توانند با اطمینان خاطر از تکنیک سامبره استفاده کنند و تنها نیمه دوم موی خود را روشن کنند .

سامبره ، آمبره و بالیاژ روش های مدرن رنگ مو می باشند و تنها موردی که در این سه تکنیک رعایت می شود این است که موها به صورت درجه بندی از تیره به روشن دکلره یا رنگ ساژ می گردد . در تکنیک سامبره تغییر رنگ بسیار لطیف تر و آهسته تر انجام می شود ، به طور که در آخر کار مرز مشخصی بین دو نیمه مو و رنگ ها وجود نخواهد داشت .

مرکز تخصصی سامبره مو

سامبره چیست؟

خدمات سالن زیبایی

برای تغییر رنگ ، آرایش و زیبایی مو از هر روشی می توان استفاده نمود . اما به یاد داشته باشید که قبل از هر چیز باید به موهای خود رسیدگی کنید . داشتن موهای زیبا و سالم قبل از اینکه موهای خود را رنگ کنید در شادابی و زیبایی شما تاثیرگذار خواهد بود . در مرکز تخصصی ایرانابیوتی کارشناسان رنگ به مشتریان توصیه می کنند که برای هر بار رنگ کردن مو فاصله زمانی 2 الی 4 ماه را در نظر بگیرند و در این فاصله زمانی به موهای خود رسیدگی کنند تا آسیب جدی نبینند .

آرایشگاه ایرانابیوتی با توجه به تجربه و سابقه ی درخشانی که در صنعت زیبایی دارد در غرب تهران با بهره گیری از پرسنل حرفه ای ، متخصص ، با تجربه و خوش رفتار مشغول به فعالیت می باشد . انواع خدمات آرایش مو مانند شینیون عروس ، تاتو موقت ، اکستنشن مو ، بوتاکس ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، فیبروز ابرو ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش و میکاپ عروس ، گریم عروس و کودک ، براشینگ مو ، رنگ و مش ، آمبره موی کوتاه ، آمبره موی بلند ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ،  کراتین مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سامبره چیست و کلیه خدمات آرایشی و پیرایشی ، از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید .

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .