ناخن یکی از مهم ترین بخش های بدن است که زیبایی و رعایت بهداشت آن تاثیر به سزایی در زیبایی بانوان دارد. در واقع مرتب بودن و زیبایی ناخن ها در مرکز تخصصی ناخن باعث ایجاد نشاط و حس اعتماد به نفس خواهد شد و روز به روز به افرادی که از خدمات متنوع ناخن که در تمام سالن های زیبایی ارائه داده می شود افزوده می شود. امروزه سالن های زیبایی بیشماری که خدمات متنوع زیبایی از جمله خدمات تخصصی ناخن ارائه می دهند وجود دارد و در لیست زیر چند نمونه از خدمات متنوع سالن های زیبایی شرح داده شده است.

مرکز تخصصی ناخن

خدمات مرکز تخصصی ناخن

 1. کاشت ناخن
 2. ، ترمیم ناخن
 3. کاور ناخن
 4. مانیکور
 5. ژلیشن ناخن
 6. کاشت پودری و میکس
 7. فرم دادن و ژلیشن
 8. طراحی بافویل و کروم
 9. طراحی مرمریت و ماربل
 10. لمینت ناخن
 11. مانیکور و پدیکور
 12.  پارافین‌تراپی

خدمات مرکز تخصصی کاشت ناخن ایرانا

ایرانا بیوتی به عنوان بهترین مرکز تخصصی ناخن همراه با افراد متخصص و مجرب در این زمینه و با استفاده از جدید ترین متد های طراحی و خدمات متنوع مدل های ناخن آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشند.

مدل های ناخن

کاشت ناخن مرکز تخصصی ناخن 

کاشت ناخن به روش های مختلفی در مرکز تخصصی ناخن انجام می شود که کاشت ناخن قالب یکی از آنها می باشد. در روش کاشت ناخن قالب بعد از اعمال مواد ضد قارچ و لایه های پوششی دیگر، قالب انتخاب شده مشتری روی دست قرار می گیرد و بعد از زمانی کوتاه، لیکوئید ناخن مصنوعی زده می شود و بعد از مدتی که خشک شد، قالب برداشته می شود.

مزایا و معایب کاشت ناخن

کاشت ناخن قالبی بیشتر از سایر روش ها امکان آلوده شده به قارچ وجود دارد و معمولا لطافت و زیبایی آن کمتر از بقیه روش های کاشت ناخن است. و از مزیت های کاشت ناخن قالبی کوتاه بودن زمان کاشت و عدم نیاز به ترمیم می باشد.

و اما کاشت ناخن پودری با کیفیت ترین نوع کاشت ناخن می باشد که برای انجام ترمیم به زمان و هزینه زیادی نیاز دارد و از مهم ترین ویژگی کاشت ناخن ژله ای رشد ناخن و عدم نیاز به ترمیم است.

مرکز تخصصی ناخن

نکات مهم درباره کاشت ناخن

 • برای چسباندن ناخن ژلی باید از نور uv یاLED   استفاده می شود. و معمولا مدت زمان زیادی برای کاشن ناخن ژلی نیاز است که قبل از مراجعه به سالن زیبایی حتما برنامه خود را به گونه ای تنظیم کنید که 2-3 ساعت وقت در سالن صرف کنید.
 • دوام ناخن ژله ای بسیار بیشتر از سایر روش های کاشت ناخن است اگر مراحا کاشت ناخن به درستی . زیر نظر افراد متخصص انجام شود در اینصورت تا 4 هفته میتواند ماندگاری داشته باشد.
 • فرقی نمی کند از کدام روش کاشت استفاده می کنید، اگر انجام کاشت ناخن به وسیله افراد بی تجربه انجام شود در اینصورت میتواند باعث بروز انواع قارچ و آسیب های جدی شود. پس قبل از اقدام به کاشت ناخن، سالنی زیبایی مناسبی پیدا کنید که کارکنان آن متخصص و مجرب باشند. پیدا کردن سالن زیبایی مناسب، مهم ترین مرحله بوده و باید دقت زیادی کنید.
 • به هیچ عنوان در منزل اقدام به برداشتن ناخن نکنید و برداشتن ناخن نیز باید به وسیله افراد متخصص انجام شود.

روش کاشت ناخن ژله ای و پودری چگونه است؟

کاشت ناخن پودری و ژله ای بسیار مشابه هم است. روش کار بدین صورت می باشد که در ابتدا بستر سازی مناسب برای چسباندن تیپ انجام می شود ، سپس ناخن ها تا اندازه مشخصی تراشیده می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مرکز تخصصی ناخن کلیک کنید.

مراحل کاشت ناخن پودری

 1. کوتاه کردن ناخن ها
 2. سوهان کشیدن
 3. زدن مواد ضد قارچ
 4. انتخاب سایز تیپ مناسب
 5. چسباندن تیپ ها و کوتاه کردن آنها به اندازه لازم
 6. سوهان کشیدن تیپ ها
 7. استفاده از پرایمر
 8. زدن مواد کاشت ناخن پودر به صورت مرحله ای
 9. استفاده از سوهان دستی برای یکدست کردن ناخن ها
 10. چک کردن ناخن ها برای صاف و یکدست بودن
 11. پلیش کشیدن روی ناخن
 12. سشتشو و لاک زدن

ترمیم کاشت ناخن در مرکز تخصصی ناخن 

به دلیل رشد ناخن ها، افرادی که کاشت ناخن انجام می دهند بعد از یک ماه باید اقدام به ترمیم کنند چون فاصله ایجاد شده بین ناخن مصنوعی و طبیعی باعث ایجاد صدف ناخن می شود که شکلی نامناسب دارد و باید توسط افراد حرفه ای در مرکز تخصصی ناخن ترمیم شود.

مرکز تخصصی ناخن

مراحل ترمیم ناخن در مرکز تخصصی ناخن 

ابتدا ناخن به اندازه دلخواه کوتاه می شود و بعد از دادن فرم دلخواه به ناخن، بخشی از ناخن که رشد کرده است به وسیله سوهان برقی از بین می رود و سپس از مواد ضد قارچ و پرایمر استفاده می کنیم.

سپس مواد گذاری از خط ترمیم به سمت نوک ناخن ها انجام می شود. و بعد از مواد گذاری

سوهان کشی شروع می شود ، مرحله ترمیم ناخن باید به صورت حرفه ای انجام شود تا فرمی زیبا و طبیعی داشته باشد.

و در محله آخر با استفاده از بافر تمان ناخن ها یکدست و صاف می شوند و برای درخشندگی ناخن ها از پلیش استفاده می کنیم و سپس ناخن ها روغن زده می شوند و شست و شو داده می شوند.

مراحل کاشت ناخن بدون سوهان کشی در مرکز تخصصی ناخن 

لازم به ذکر است که اشت ناخن با قالب بدون نیاز به سوهان کشی انجام می شود.

 1. ناخن ها به مواد ضد قارچ آغشته می شوند
 2. تیپ ها به اندازه دلخواه کوتاه می شوند
 3. بااستفاده از سوهان برقی اقدام به محو کردن خط تیپ ها می کنند تا سطح ناخن ها یکدست شود.
 4. ناخن ها را با استفاده از پرایمر، روغن می زنند.
 5. مراحل کاشت ناخن قالب باید با سرعت و قبلاز خشک شدن مواد انجام شود و ناخن ها باید به مدت 5 دقیق روی ریشه ناخن های طبیعی مگه داشته شود تا به خوبی بچسبد.

ایرانا بیوتی به عنوان بهترین و مجهز ترین مرکز زیبایی و مرکز تخصصی ناخن، همراه با کادری مجرب آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد و با استفاده از آخرین متد های روز زیبایی همیشه رضایت مشتریان را به خود جلب کرده است. استفاده از مواد با کیفیت و افراد متخصص تاثیر خیلی زیادی در نتیجه خدمات زیبایی دارند که علاو بر آرامش خاطر مشتریان باعث تغییر چشمگیری نیز می شوند. خوش بختانه ایرانا بیوتی با توجه به تمام موارد مهم در رابطه با بحث زیبایی به جایگاه خوبی در بین مشتریان رسیده و محبیوبیت خاصی پیدا کرده است.

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .