میکاپ غلیظ صورت یکی از سبک های آرایش است که مورد استقبال بسیاری از بانوان قرار گرفته است . همان طور که در مقالات قبل ذکر شد منظور از میکاپ صورت ، آرایش صورت می باشد که در سراسر دنیا توسط میکاپ آرتیست های حرفه ای به مدل و سبک های مختلف انجام می شود .

امروزه تکنیک ها و شیوه های جدیدی برای گریم و میکاپ وارد صنعت مد و زیبایی می گردد که میکاپ غلیظ صورت یکی از آن تکنیک های آرایش است . در ادامه اطلاعاتی را در رابطه با میکاپ غلیظ صورت در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد ، تا در نهایت بتوانید آرایش زیبا و جذابی را برای خود به ارمغان آورید ، با ایرانابیوتی همراه شوید…

بهترین سالن زیبایی در مشهد

 

لینک های مفید:
میکاپ و کانتورینگ صورت

 

سبک میکاپ غلیظ صورت و گریم عروس خانم امروزی

در سبک آرایش و میکاپ غلیظ صورت رنگ رژگونه به طور واضح نمایان است . در میکاپ غلیظ برای آرایش صورت از رژلب و سایه های غلیظ استفاده می شود . در میکاپ غلیظ صورت این امکان برای شما وجود دارد که از رنگ های مختلف ، رژگونه و رژلب های پر رنگ و براق و سایه های رنگی استفاده کنید . یکی از رایج ترین نمونه های آرایش غلیظ ، سبک خلیجی یا عربی است که در گذشته برای آرایش عروس مورد استفاده قرار می گرفت .

در سبک آرایش خلیجی و عربی سایه های تیره و چرب به سمت بیرون چشم و ابروها رو به بالا کشیده می شوند . در حقیقت انجام میکاپ غلیظ صورت در گذشته برای عروس خانم ها ، چهره طبیعی عروس را به طور محو می نمود . در حقیقت آرایش غلیظ باعث می شود چهره طبیعی و واقعی فرد پنهان شود . علاوه بر سبک خلیجی و عربی در سبک کلاسیک از آرایش غلیظ به نوعی استفاده می گردد .

به طور کلی در سبک کلاسیک نحوه ی آرایش صورت به گونه ای است که اگر قصد داشته باشید در ناحیه لب و گونه از رنگ های لایت استفاده کنید ، باید در ناحیه چشم ها از سایه هایی استفاده کنید که رنگ تند و غلیظ داشته باشند . در عین حال اگر از رنگ های غلیظ برای آرایش لب استفاده شده باشد باید از رنگ های لایت و ملایم برای آرایش چشم استفاده شود .

میکاپ غلیظ صورت

 

لینک های مفید:
سالن زیبایی

 

میکاپ غلیظ صورت در سبک آرایش هندی هم رایج است . در آرایش هندی برای زیرسازی پوست از فون های آرایشی تیره و متمایل به قرمز استفاده می شود . هم چنین برای آرایش چشم و لب ، رنگ های گرم و پرحرارت به کار برده می شود . در میکاپ غلیظ صورت هندی می توانید از سایه های چرب و براق و رژگونه و رژلب های غلیظ و سنگین برای مدل آریشی خود استفاده نمایید . یکی از رنگ هایی که در میکاپ غلیظ استفاده می شود ، رنگ قرمز است . رنگ قرمز باعث غلیظ شدن آرایش خواهد شد ، و در عین حال در یک مهمانی یا جشن باعث جلب توجه می شود .

انتخاب سبک آرایش کاملا سلیقه ای می باشد . اگر قصد داریم چهره واقعی و طبیعی خود را حفظ کنید توصیه می کنم از سبک آرایش لایت استفاده کنید . اما اگر به میکاپ غلیظ صورت علاقه دارید و بالتر نشان دادن سن و سالتان چندان اهمیت ندارد و تمایل دارید با انجام آرایش غلیظ زیبا و بانشاط به نظر برسید سبک میکاپ غلیظ مناسب شما خواهد بود .

میکاپ غلیظ صورت

معرفی مرکز تخصصی میکاپ صورت

سالن زیبایی ایرانابیوتی به عنوان بهترین سالن زیبایی در تهران با توجه به تجربه و سابقه ی درخشانی که در صنعت زیبایی دارد در غرب تهران با بهره گیری از پرسنل حرفه ای ، متخصص ، با تجربه و خوش رفتار مشغول به فعالیت می باشد .

انواع خدمات آرایش مو مانند شینیون تخصصی مو ، شینیون عروس ، رنگ مو لایت ، بوتاکس مو، سامبره ، تاتو موقت ، ویتامین مو ، اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ، بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز مژه ، جوانسازی پوست ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، خدمات vip عروس ، گریم عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ، میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتین مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود.