همه ی ما می دانیم روز عروسی هر فردی چقدر برای او مهم و با ارزش است ، خصوصا برای خانم هایی که حساس تر هستند و به نکات ریز توجه زیادی می کنند . چشم و ابرو از اجزاء اصلی صورت می باشند و در چهره هر فردی بیشتر نمایان می شوند . برای انجام میکاپ عروس ، آرایش چشم و ابرو عروس تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره عروس خانوم خواهند داشت .

به منظور کمک به شما برای آگاهی بهتر امروز ما اطلاعاتی را در رابطه با آرایش چشم و ابرو عروس در اختیار شما قرار می دهیم . هم چنین در ادامه در رابطه با روش صحیح آرایش چشم و ابرو عروس صحبت می کنیم ، تا در نهایت بتوانید میکاپ عروس زیبا و جذابی را برای خود به ارمغان آورید ، با ایرانابیوتی همراه شوید…

نکات اساسی آرایش چشم و ابرو عروس را بدانید

میکاپ عروس از جنبه های متنوع و مختلفی برخوردار است که آرایش چشم و ابرو عروس یکی از مهم ترین آن ها می باشد . آرایش عروس یا هر نوع آریش دیگری بدون انجام آرایش چشم و ابرو زیبایی و جلوه چندان مناسبی نخواهند داشت . در صورتی که آرایش چشم و ابرو عروس به صورت تخصصی و کاملا حرفه ای انجام شود ، شما تقریبا بیشتر مسیر آرایش صورت عروس را طی نموده اید و نگران میکاپ سایر اجزاء صورت و نتیجه آن نباشید .

توجه داشته باشید که قبل از این که آرایش چشم و ابرو عروس انجام دهید ، حتما باید کانتورینگ صورت را به صورت کامل و بی نقص انجام داده باشید  . برای انجام  آرایش چشم و ابرو عروس ، گریم عروس باید با توجه به فرم و اندازه چشم ها انجام شود .

در حقیقت یک میکاپ آرتیست در حین انجام آرایش چشم و ابرو باید تلاش کند عیوب ظاهری چشم و ابرو را از بین ببرد . منظور از عیب و نقص ها نزدیک بودن چشم ها به یکدیگر ، افتادگی پلک ، دور بودن چشم ها از یکدیگر ، تیرگی زیر چشم ها ، پف زیر چشم ها و غیره می باشد . ابزار مورد نیاز برای انجام آرایش چشم و ابرو عروس عبارتند از :

 • برس های ضروری برای آرایش چشم و ابرو عروس
 • کانسیلر یا کرم پوشش دهنده
 • رنگ ابرو در صورت نیاز
 • مداد داخل چشم
 • ریمل مژه و ابرو
 • مژه مصنوعی
 • خط چشم
 • سایه چشم
 • سایه ابرو
 • قیچی ابرو
 • ریمل ابرو
 • شانه ابرو

آرایش چشم و ابرو عروس

جزئیات آرایش چشم عروس

یکی از نکات مهمی که برای آرایش چشم عروس مهم است ماندگاری آن می باشد . با توجه به اینکه میکاپ عروس در اولین ساعات روز عروسی انجام می شود ، باید تا اخرین ساعات عروسی بدون هیچ گونه تغییری باقی بماند . بنابراین با استفاده از محصولات آرایشی با کیفیت و مرغوب و پودرهای تثبیت کننده می توان این مشکل را حل نمود . آرایش چشم عروس باید متناسب با فرم چشم عروس خانوم انجام شود .

در صورتی که رنگ چشم ها تیره است می توانید از سایه های تیره رنگ استفاده کنید ، در غیر این صورت سایه های روشن مناسب خواهند بود .

جزئیات آرایش ابرو عروس

شکل و آرایش ابرو جلوه زیبایی به چهره عروس می دهد . برای آرایش ابرو می توانید از ابزارهای مختلفی مانند سایه ابرو ، مداد ابرو ، ژل ابرو و ریمل استفاده کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ایرانابیوتی مراجعه نمایید .

آرایش عروس چشم مشکی

معرفی مرکز تخصصی آرایش چشم و ابرو عروس

سالن زیبایی ایرانابیوتی به عنوان بهترین سالن زیبایی در تهران با توجه به تجربه و سابقه ی درخشانی که در صنعت زیبایی دارد در غرب تهران با بهره گیری از پرسنل حرفه ای ، متخصص ، با تجربه و خوش رفتار مشغول به فعالیت می باشد .

انواع خدمات آرایش مو مانند شینیون تخصصی مو ، شینیون عروس ، رنگ مو لایت ، میکرونیدلینگ صورت ، بوتاکس مو ، مزوتراپی مو سر ، جوانسازی پوست ، سامبره ، فیکانتور لب ، تاتو موقت ، ویتامین مو ، اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ، بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ،

فیبروز مژه ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، اکستنشن مو ، گریم و میکاپ عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ، میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتینه مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود . برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید  .

آرایش ابرو

 

چرا آرایش کردن برای زنان مهم است؟ از دید روانشناسان تنظیم خانواده به این موضوع نگاه کنید برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید ….