تاتو موقت یک روش از تاتو است که با استفاده از رنگ های موقت تتو یا برچسب و یا روش های سنتی دیگر صورت میگیرد . از مزایای این تاتو میشود به پاک شدن راحتتر آن اشاره کرد در ادامه این مقاله ما به تاتو موقت ابرو میپردازیم .

تاتو موقت ابرو

تاتو موقت ابرو

تاتو موقت ابرو یکی از روش های آرایش ابرو میباشد که به چندین روش انجام میشود.

یکی از راه حل های موقت برای تغییر رنگ دادن ابرو است و از چند روز تا چند ماه میتواند ماندگاری داشته باشد . با توجه به متدها و روش ها متعددی که امروزه برای آرایش ابرو وجود دارد که البته روش های دائمی و نیمه دائم هستند مانند:میکروبیلدینگ ,میکروپیگمتیشن,هاشور ابرو و . . . .

خیلی از افراد دنبال تنوع برای رنگ و مدل های برای ابروهای خود هستند و وقت کافی برای آرایش ابرو دارند و یا خیلی شده ابروهاتون رو رنگ میکنید و خیلی زود خسته میشوید و یا مدلی انتخاب میکنند و بعد پشیمان میشود

شما میتوانید با استفاده از این روش ها استایل ها و رنگ های مختلفی روی ابروهای خود خلق کنید و یک تاتوی موقت و بدون درد را تجربه کنید و هر وقت خسته شدید میتوانید آن را بعد از مدتی پاک کنید .

تاتو موقت

روش های تاتو موقت

به چندین روش میتوانید ابروهای خودتون بصورت موقت تاتو کنید .

در روش اول شما میتوانید از مایع های تاتوی موقت استفاده کنید و با استفاده از یک قلم مو شروع به طراحی بر روی ابروهای خود کنید در این روش شما میتوانید برای اینکه به طرح مورد نظر خود برسید ابتدا خطوط طرح مورد نظراتان را روی ابرو بکشید و سپس با استفاده از تاتو موقت ابرو آن را طراحی کنید.

نکته : توجه داشته باشید در این روش بدلیل اینکه خودتان طراحی روی ابروهایتان انجام میدهید میتواند وقت گیر باشد این روش بدرد کسانی میخورد که وقت کافی برای آرایش ابرو داشته باشند در غیر اینصورت میتوانید با استفاده از متدهای دیگر برای آرایش دائم و نیمه دائم ابرو استفاده کنید .

شما میتوانید با استفاده از رنگ های ابرو , ژل ابرو , مایع های تاتو ابرو و پودر های تاتو موقت نسبت به ابروهای خود اقدام کنید .

شابلون ها نیز در این امر میتواند کمک زیادی کند شما میتوانید با استفاده از شابلون ها میتوانید مدل های دلخواه خودتان را روی ابروهای خود پیاده کنید استفاده از شابلون ها نتیجه نهایی کار را زیباتر و ساده تر میکند .

تاتو موقت ابرو

تاتو موقت ابرو

سالن زیبایی ایرانا بیوتی یکی از مجهزیترین سالن های زیبایی در غرب تهران با کادری مجرب و محیطی کاملا حرفه ای در همه زمینه های آرایشی و مو و پوست و زیبایی در خدمت شما عزیزان خواهد بود.

 

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .