لیفت و لمینت ابرو چیست

لیفت و لمینت ابرو دو روش جدید برای حالت دادن و تقویت ابرو است. در این روش هم مانند روش لیفت و لمینت مژه برای تقویت و پرپشت تر کردن و ضخیمتر کردن ابرو بکار برده میشود . اگر میخواهید زمان زیادی را صرف آرایش ابرو و حالت دار کردن آن نکنید میتوانید از این روش استفاده کنید . در این روش با بکار بردن مواد طبیعی که روی ایرو قرار میگیرد تارهای ابرو را ضخیم تر و مشکی تر نشان میدهد و به صورت منظم و هاشوری رو به بالا حالت داده میشود .

این مواد باعث تقویت ابرو میشود و هیچ آسیبی به ابرو وارد نمیکند . در نظر داشته باشید که روش های دیگری همچون تزریق ژل ابرو -جراحی لیفت ابرو – هاشور ابرو و کاشت ابرو و … نیز برای تغییر حالت دادن به ابرو وجود دارد اما استفاده از لیفت و لمینت ابرو کم هزینه تر و بی دردسرتر است.

لیفت و لمینت ابرو

تفاوت لیفت و لمینت ابرو

همانطور که در مقاله لیفت و لمینت مژه عرض کردیم لیفت برای حالت دار کردن و کار لمینت رنگ دادن به ابرو و تقویت ابروها میباشد افردای که ابرو های اقتاده ای دارند و میخواهند حالت ابروهایشان را تغییر دهند ( به سمت بالا بکشند ) باید از روش لیفت استفاده کنند و افرادی که ابروهای کم پشت دارند و تارهای ابروهایشان ضعیف شده میتوانند از لمینت برای تقویت و یا پرپشت تر کردن و ضخیم کردن ابرو استفاده کنند

بدین صورت که با استفاده از مواد مخصوص ابروها رنگ گرفته و تقویت میشوند همین امر باعث میشود که تارهای ابرو ضخیمتر و پرپشتتر نشان داده شوند و همچنین اگر بخواهید از هر دو روش لیفت و لمینت روی ابروهایتان صورت بگیرد در یک جلسه امکان پذیر است هر دو روش مششابه یکدیگر هستند و تفاوت آن ها در موادی است که بکار برده میشوند .

لیفت و لمینت ابرو

این روش به چه کسانی توصیه میشود؟؟؟

این روش به کسانی توصیه میشود که وقت زیادی برای آرایش ایرو ندارند و دوست دارند که همیشه ایروهای زیبایی داشته باشند و همچنین کسانی که ابروهای افتاده و یا کم پشتی دارند و یا از حالت ابروهای هود خسته شده و دوست دارند ابروهای دخترانه و پهنی داشته باشند .

ماندگاری و توصیه های لیفت و لمینت ابرو

لیفت و لمینت ابرو بستگی به رشد ابرو شما تا حدود یک الئ دو ماه ماندگاری دارد . در نظر داشته باشید چون در لمینت ابرو از چسب لاتکس استفاده میشود تا 24 ساعت نباید تماس با آب داشته باشد و بعد از 24 ساعت ک شستشو انجام بگیرد تارها از هم باز میشوند و نتیجه کار را میبنید . یادتان باشد هاشور ابرو با لیفت آن کاملا جداگانه است در لیفت ارایشگر فقط با موهای ابرو شما سروکار دارد در حالی که هنگام هاشور از دو روش میکروپیگمنتیشن و میکرو بلیدینگ استفاده میشود .

لیفت و لمینت ابرو

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .