سایه ابرو چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

سایه ابرو یا میکروشیدینگ روشی دیگری برای پر کردن نواحی کم پشت ابرو میباشد که اکثر خانم ها با تاتو اشتباه میگیرند تفاوت میکروشیدینگ و تاتو در نگاه اول میتوان به طبیعی تر بودن بودن سایه ابرو نسبت به تاتو و همچنین طبیعی تر و ملایم تر بودن میکروشیدینگ اشاره کرد .هاشور ابرو نیز شباهت و تفاوت های زیادی باهم دارند که در ادامه با هرکدام از آنها آشنا میشویم که البته بصورت کامل در صفحه های هاشور ابرو و تاتو توضیح داده شده که میتوانید با مراجعه به صفحات مربوط به هرکدام اطلاعات کاملی نسبت به هر روش پیدا کنید .

سایه ابرو

تفاوت سایه ابرو با هاشور ابرو

در هاشور ابرو با ترسیم ابرو لا به لای ابرو در نواحی کم پشت ابرو تارهای نازک ابرو ایجاد میشود و با این روش نواحی کم تراکم ابرو را پر میکنند اما در میکروشیدینگ ابرو باعث تغییر رنگ داخل نواحی ابرو شده و تمام سطح ابرو را پر میکنند . هاشور ابرو دوام بیشتری نسبت به میکروشیدینگ دارد .

تفاوت سایه ابرو با تاتو ابرو

در تاتو پوست تیره و غیر طبیعی بنظر میرسد و بصورت یک تیکه و قالبی ابرو را رنگ میکنند در صورتی که در میکروشیدینگ طبیعی تر و ملایم تر بنظر میرسد در تاتو ابرو دوام بیشتری نسبت به سایه ابرو دارد .

میکروشیدینگ ابرو به دو روش دائم و موقت انجام میشود که در ادامه به آن میپردازیم :

در این روش از نظر ظاهری شبیه به سایه زدن به وسیله مداد است با این تفاوت که سایه ابرو دائمی است و مداد ابرو موقت ماندگاری ندارد.

سایه ابرو طبیعی

در این روش فقط قسمت هایی از ابرو که کم پشت هستند پر میشود و کادر و قابی ایجاد نمیشود . اگر ابروهای شما در قسمت های تاج ابرو کم پشت است بهتر است از روش هاشور استفاده بکنید که ظاهر طبیعی و زیباتری داشته باشد .

سایه ساده

سایه ساده ابرو به دو صورت انجام میشود با قاب و بدون قاب ابرو , در این روش در قسمت های خالی ابرو کشیده میشود بصورتی که در تاج ابرو کم رنگتر و در قسمت انتهایی ابرو پر رنگتر به نظر میرسد.

سایه با قاب ابرو

در این روش کادری در قسمت ابرو ایجاد شده و رنگ میشود بطوری که ابروها کاملا یکدست شود . در این روش در قسمت تاج کمرنگتر و در قسمت دم ابرو کمرنگتر میشود .

سایه بدون قاب ابرو

در این روش هم مانند روش قبل میباشد با این تفاوت که در این روش بدون ایجاد کادر انجام میشود .

سایه مخملی یا میکروشیدینگ

در شیدینگ تمام نقاط ابرو بصورت نقطه ای پر میشود بطوری که در قسمت تاج ابرو تراکم کمتری دارد و در قسمت دم ابرو این تراکم بیشتر میشود , در نظر داشته باشید این روش به درد کسانی مشخورد که دوست دارند ابروهای پرپشتی داشته باشند .

سایه ابرو

ماندگاری در سایه ابرو

در این روش با توجه به نوع پوست شخص و فعالیت شخص و همچنین رنگی که استفاده میشود در ماندگاری تاثیر دارد اما در حالت کلی بین 6 ماه تا 1 سال ماندگاری دارد که البته در رنگ های تیره ممکن است تا یک سال دوام بیاورد .

سایه ابرو به دو روش میکروبیلدینگ و میکروپیگمنتیشن انجام میشود : در میکرو بیلدینگ فقط روش مخملی یا شیدینگ انجام میشود . و با استفاده از روش میکروپیگمنتیشن تمامی روش ها انجام میشود که نسبت به میکرو بیلدینگ ماندگاری طولانیتری دارد .

سایه ابرو هم مانند دیگر روش ها بطور کامل از بین نمیرود ولی میشود تا حد زیادی آن را کمرنگ کرد

در روش اول میتوانید با استفاده از لیزر درمانی نسبت به پاک کردن آن اقدام کنید همچنین میتوانید با استفاده از آب نمک نسبت به کمرنگ کردن آن اقدام کنید . از دیگر روش ها میتوان به کرم های پاک کننده مخصوص سایه ابرو و استفاده از لایه برداری به وسیله گلایکولیک اسید نیز اشاره کرد .

مرکز تخصصی تاتو در غرب تهران

 

انواع خدمات آرایشی و پیرایشی

انواع خدمات آرایش مو ،شینیون تخصصی مو ، شینیون عروس ، رنگ مو لایت ، میکرونیدلینگ صورت ، بوتاکس مو ، مزوتراپی مو سر ، جوانسازی پوست ، سامبره ، فیکانتور لب ، تاتو موقت ، ویتامین مو ، اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ،بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز مژه ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، اکستنشن مو ، گریم و میکاپ عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ،

میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتینه مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی ،از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید  .

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .