رنگ مو لایت یکی از بخش های مهم و اصلی زیبایی ظاهر خانم های جوان و نوجوان محسوب می شود . هدف ما در ایرانابیوتی پیاده سازی طبیعی ترین رنگ مو لایت برای موهای شما است . رنگ کاران متخصص ما با شما همکاری خواهند کرد تا یک رنگ زیبا و یکدست لایت را بدست آورید .  در ادامه اطلاعاتی را در رابطه با رنگ مو لایت و انواع آن در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد ، تا در نهایت بتوانید رنگ های فوق العاده زیبا و جذاب را بر روی موهای خود خلق نمایید ، با ایرانابیوتی همراه شوید…

بهترین سالن زیبایی در شهریار

معرفی انواع رنگ مو لایت

رنگ مو لایت بر روی چهره و باز و بسته بودن آن تاثیر بسیار زیادی دارد . رنگ کردن مو به صورت لایت برای افرادی که در این امر تنبل هستند ، بسیار مناسب می باشد . لایت در حقیقت روشی در رنگ کردن مو است . در این روش دسته هایی از موی سر را جدا کرده ، سپس با توجه به رنگ مورد نظر ، دسته هایی از مو را با استفاده از دکلره روشن نمایید . رنگ های روشن مانند مسی ، دودی ، بلوند ، عسلی و غیره باعث زیباتر شدن موهای شما خواهند شد . در ادامه به معرفی انواع لایت می پردازیم :

مووی لایت (movie light) :

این نوع رنگ مو لایت بسیار فانتزی است ، در این مدل رنگ کار مستطیل بالای سر را جدا نموده و دکلره می کنیم . سپس مو را به چند دسته افقی تقسیم نموده و هر تکه را به طور جداگانه رنگ کرده و در نهایت رنگ موهای شما به شکل رنگین کمان خواهد شد .

هاف لایت (half light ) :

این نوع رنگ مو لایت در بین خانم های جوان و نوجوان بسیار محبوب و پرطرفدار است . در این مدل نوک موهای شما به شکل ردیفی و به اندازه 3 الی 10 سانت رنگ می شود .

رنگ مو لایت

های لایت (high light) :‌

در رنگ مو های لایت با استفاده از کلاه مش یا فویل تکه هایی از مو را رنگ می کنند .

لو لایت (low light) :

لو لایت مو کاملا با برعکس رنگ مو های لایت است . در مدل های لایت تکه های مو روشن می شوند اما در مدل لو لایت در بین موهای روشن  ، تکه هایی از مو را روشن می کنند . در این روش رنگ مو حدود یک سانت رشد ریشه باید باشد که در آن از رنگ های طلایی یا شکلاتی استفاده گردد .

سان لایت :

در رنگ مو سان لایت بیضی بالای سر به دلخواه مشتری جدا شده و بلوند می شود .

مون لایت ( moon light) :

در رنگ مو مون لایت برعکس سان لایت به دلخواه مشتری بیضی بالای سر تیره شده و مابقی روشن یا بلوند خواهند شد .

ژورنال رنگ مو

معرفی مرکز تخصصی رنگ مو لایت

سالن زیبایی ایرانابیوتی به عنوان بهترین سالن زیبایی در تهران با توجه به تجربه و سابقه ی درخشانی که در صنعت زیبایی دارد در غرب تهران با بهره گیری از پرسنل حرفه ای ، متخصص ، با تجربه و خوش رفتار مشغول به فعالیت می باشد .

انواع خدمات آرایش مو مانند شینیون تخصصی عروس ، بوتاکس مو ، سامبره ، تاتو موقت ، اکستنشنمژه ، بوتاکس ابرو ، بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز مژه ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، گریم عروس ، براشینگ مو ، ویتامین مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ، میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتین مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید   .

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .