آموزش لیفت و لمینت یک تکنیک و درمانی پیشرفته است که به منظور تقویت و بلند کردن مژه های طبیعی و حتی تقویت ابرو شما طراحی شده است . لیفت و لمینت یک جایگزین عالی برای اکستنشن مژه و افرادی است که از حساسیت به مواد آرایشی رنج می برند . لیفت باعث ضخیم تر و بلند تر شدن مژه های شما می شود .

اما لیمنت همانند ریمل ابرو عمل می کند . لیفت و لمینت به مدت دو الی سه هفته ماندگاری دارد . در ادامه این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در رابطه با آموزش لیفت و لمینت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم ، امیدواریم با مطالعه این مقاله آگاهی شما در این زمینه کامل گردد . با ایرانابیوتی همراه شوید…

اکستنشن و کاشت مژه

آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو

دوره آموزش لیفت و لمینت در ایرانابیوتی ارائه شده است ، دوره های آموزش لیفت و لمینت که در سالن زیبایی ایرانابیوتی برگزار می شود با تضمین یادگیری کامل هنرجو عزیز می باشد . در این دوره آموزشی هنرجو زیرنظر متخصص لیفت و لمنیت آموزش های لازم را می بیند . هنرجو با گذراندن دوره آموزش لیفت و لمینت و یادگیری کامل موارد آموزش داده شده می تواند مستقیما وارد بازار کار شود . در دوره اموزش لیفت و لمینت در مرحله اول نکات بهداشتی که هنرجو در حین کار باید رعایت کند آموزش داده می شود .

در مرحله دوم ابزار و مواد اولیه مورد استفاده برای انجام لیفت و لمینت مژه با توضیح کاربردهای آن ها معرفی می گردد . همان طور که می دانید هر فردی از چهره ای منحصر به فرد برخوردار است ، بنابراین هنرجو باید با آناتومی چهره ، نحوه قرینه سازی مژه ، ابرو و انتخاب رنگ مناسب متناسب با چهره مشتری آشنا شود . برای انجام لمینت و لیفت مژه به طور معمول از پد سیلیکون ، چسب مخصوص ، انواع کراتینه و ریموور استفاده می شود که هنرجو باید با کاربرد هر یک از این مواد به طور جداگانه آشنا شود .

آموزش لیفت و لمینت

در مرحله آخر هنرجو نحوه قرار دادن مواد بر روی مژه ، مدت زمان قرار دادن مواد بر روی مژه و نحوه شستشو آموزش می بیند . به یاد داشته باشید که برای لیفت مژه ، در ابتدا باید مژه ها کاملا شستشو شده و هر گونه آلودگی و چربی آن ها پاکسازی شود . اگر پاکسازی مژه به خوبی انجام نشود در حین انجام کار مواد به خوبی جذب مژه نمی شود و لیفت مژه نتیجه خوبی در بر نخواهد داشت و ناموفق خواهد بود . در دوره آموزش لیفت و لمینت تمامی مراحل کار به صورت تئوری و عملی آموزش داده می شود .

در رابطه با انجام لمینت ابرو بهتر است بدانید که لمینت ابرو می تواند حتی بدترین ابروهای طبیعی را به شکلی عالی که ویژگی های صورت را تقویت کند ، تبدیل نماید .

مراحل دوره آموزش لیفت و لمنیت در سالن زیبایی ایرانابیوتی

  • آشنایی با مواد مورد استفاده در لیفت و لمینت مژه
  • آموزش موادگذاری ، حالت دادن به مژه و شستشو
  • باید ها و نباید ها پس از انجام لیفت و لمینت مژه
  • بهداشت فردی ؛ مانند شناخت عوامل بیماری
  • آناتومی صورت ؛ مانند نحوه قرینه سازی مژه

آرایش چشم و ابرو

معرفی مرکز تخصصی آموزش لیفت و لمینت در غرب تهران

سالن زیبایی ایرانابیوتی به عنوان بهترین سالن زیبایی در تهران با توجه به تجربه و سابقه ی درخشانی که در صنعت زیبایی دارد در غرب تهران با بهره گیری از پرسنل حرفه ای ، متخصص ، با تجربه و خوش رفتار مشغول به فعالیت می باشد .

انواع خدمات آرایش مو مانند شینیون عروس ، بافت مو کودک ، بوتاکس مو ، سامبره ، تاتو موقت ، اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ، بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز ابرو ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، گریم عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش ، آمبره موی کوتاه و بلند ، میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتین مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید  .

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .