آمبره جزء محبوب ترین تکنیک های رنگ در سال های اخیر می باشد که طرفداران بسیاری دارد در رنگ مو آمبره ریشه مو ها به رنگ تیره بوده و رفته رفته با حرکت به سمت ساقه مو رنگ آن روشن تر می شود. در انجام رنگ آمبره مو ، دکلره کردن به روش آمبره از اهمیت زیادی برخوردار است. در مرکز تخصصی آمبره مو این کار به صورت حرفه ای و بدن هیچ گونه آسیبی به مو انجام می پزیرد.

در واقع مو ها در انجام آمبره برای این که پس زمینه رنگ از بین بروند و رنگ موی قبلی پاک شود در مرکز تخصصی آمبره مو اقدام به دکلره کردن موها می کنند. فقط در حین انجام دکلره باید به این مورد دقت که مدت زمان زیادی مواد دکلره روی مو هایتان نماند چون باعث آسیب دیدن به موهایتان می شود.

مرکز تخصصی آمبره مو

مرکز تخصصی آمبره مو

نکته هایی درباره مرکز تخصصی آمبره مو

افرادی که از دکلره کردن مو هراس دارند با خیال راحت می توانند با آمبره کردن مو، باعث زیبایی هر چه بیشتر مو هایشان شوند. آمبره از ترکیب 3 رنگ تشکیل شده است که د راین روش باید ریشه مو ها روشن ترین درجه را داشته باشند و هر چه به ساقه مو نزدیک تر شویم درجه رنگ تیره تر شود.

یکی از دلایل اصلی آمبره مو همخوانی بین رنگ ها می باشد که باعث زیبایی به تمام معنا می شود. در واقع در آمبره مو می توانید از چندین رنگ سرد و گرم استفاده نمایید. آمبره و سامبره برای افرادی که میخواهند در نیمه دوم مو در مرکز تخصصی آمبره مو تغییری ایجاد کنند مناسب ترین گزینه است.

برای اینکه نتیجه آمبره به زیبا ترین شکل ممکن باشد باید قسمت پایین مو ها دکلره شود که بعد از دکلره کردن اقدام به رنگ آمیزی مو ها می کنند. در آمبره موی بلند اختلاف رنگ بین بخش بالا و پایین موهایتان نباید زیاد باشددر واقه بخش انتهایی مو هایتان باید 3 درجه روشن تر باشد. در حالت اصلی آمبره از رنگ تیره شروع شده و با حرکت به سمت ساقه مو روشن تر می شود ولی معکوس آن نیز وجود دارد.

مرکز تخصصی آمبره مو

مرکز تخصصی آمبره مو

مراحل انجام آمبره مو

 • رنگ موی مورد علاقه را انتخاب نمایید رنگ موی انتخابی شما از رنگ موی خودتان زیاد روشن تر نباشد.
 • در مورد نقطه شروع آمبره تصمیم بگیرید، برخی ریشه مو ها تیره بوده و رفته رفته روشن تر می شود و در برخی حالت بنا به درخواست مشتری این عمل به صورت معکوس انجام می شود. نوک موها تا زیر خط چانه محل مناسبی برای رنگ موی آمبره می باشد در واقع آمبره نباید از خط چانه بالا تر باشد.
 • در انجام آمبره نباید هیچ گره ای بر روی مو هایتان باشد که برای جلوگیری از این مورد بهتر است موهایتان را شانه کنید. و صافی مو باعث می شود تا عمل دکلره به راحتی انجام شود.
 • دکلره کردن یکی از مهم تریم بخش انجام، آمبره می باشد، دکلره باهدف پاک کردن رنگ قبلی انجام می شود که این عمل باعث زیبایی نتیجه آمبره می شود. آسان ترین روش انجام دکلره استفاده به اندازه یکسان از اکسیدام و پودر دکلره می باشد. اگر حجم موهایتان زیاد است و تجربه انجام دکلره را ندارید میتوانید از کش های پلاستیکی برای جدا سازی مو ها کمک بگیرید. حواستان باشد که خط افقی در مو ها ایجاد نکنید در واقع تغییر رنگ باید تدریجی و بدون مشخص بودن مرز بین دو رنگ انجام شود
 • هرچه دکلره مدت بیشتری روی مو هایتان بماند به همان میزان رنگ مو هایتان بیشتر باز می شود و روشن تر می گردند. برای تغییر رنگ جزئی دکلره حدود 20 دقیقه روی مو هایتان بماند کافی است. ولی اگر میخواهید تغییر زیادی ایجاد شود در این حالت 40 دقیقه مناسب می باشد.
 • بعد از اتمام مراحل دکلره، موهایتان را با آب گرم و شامپو بدون سولفات بشویید و از پاک شدن کامل دکلره مطمئن شوید. سپس موها را خشک نمایید
 • در مرحله بعدی بایداقدام به رنگ کردن موها کنید.
 • اگر خواستار آمبره سنتی هستند در این حالت نوک موها روشن تر خواهد بود که در این حالت رنگ را از نوک مو تا کمی بالا تر از ناحیه دکلره شده بزنید.
 • هنگام رنگ کردن مو ها ، دقت کنید که هر دو روی مو را به رنگ آغشته کنید.

نکته مهمی که حین رنگ کردن در مرکز تخصصی آمبره مو باید به آن دقت کنید این است که رنگ باید در محل دکلره شده نباید بیشتر از 10 دقیقه بماند. وای بخش هایی بالایی مو که دکلره نشده است حدود 40 دقیقه باید رنگ روی موها بماند.

 

مرکز تخصصی آمبره مو

مرکز تخصصی آمبره مو

مرکز تخصصی آمبره مو

 

انتخاب رنگ مو بر اساس نوع و رنگ پوست در مرکز تخصصی آمبره مو 

 • رنگ موی مناسب برای پوست سبزه و گرم : رنگ هایی مانند بلوطی ، شکلات تیره و ابریشمی تیره، منلسب ترین رنگ برای افرادی با رنگ پوست گرم و سبزه هستند اگر پوستی متوسط دارید در این حالت رنگ مو قهوه ای یا عسلی مناسب ترین گزینه است.
 • کسانی که پوستی گندمی یا خنثی دارند رنگ موی قرمز گرم ، نسکافه ای، و یا دودی مناسب ترین گزینه برای این افراد است.
 • افرادی که پوستی سفید دارند، رنگ موی طلایی وعسلی بهترین رنگ انتخابی می باشد که تاثیر زیادی در زیبایی بانوان خواهد داشت.
 • اگر چشمان قهوه ای دارید باید رنگ موهای فندقی، طلایی، عسلی و قهئه ای روشن باید انتخاب کنند تا جوان تر و زیباتر دیده شوند.
 • افرادی که چشمانی رنگی دارید بهتر است رنگ مویی روشن انتخاب نمایند مثلا رنگ های بلوند یخی، کاپوچینو، بلوطی مناسب ترین گزینه برای افراد چشم رنگی است.

 

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .