خانم ها زمانی که می خواهند موهای خود را به طور چشمگیر و متنوع رنگ کنند ، داشتن رنگ مو جذاب و زیبا همیشه بهترین انتخاب خانم های جوان و نوجوان است . بدیهی است که رنگ مو آمبره ، سامبره و بالیاژ بسیار محبوب است .

با این حال ، اکثر خانم ها اطلاعات کاملی در رابطه با این سه تکنیک رنگ مو ندارند . به منظور کمک به شما برای آگاهی بهتر امروز ما اطلاعاتی را در رابطه تکنیک آمبره ، سامبره و بالیاژ در اختیار شما قرار می دهیم . هم چنین در ادامه در رابطه با تفاوت آمبره ، سامبره و بالیاژ صحبت می کنیم ، تا در نهایت بتوانید رنگ موی زیبا و جذابی را برای خود به ارمغان آورید ، با ایرانابیوتی همراه شوید…

صاف کردن مو

 

لینک های مفید:
سالن زیبایی

 

تفاوت اصلی آمبره ، سامبره و بالیاژ چیست ؟

از جدیدترین و پرطرفدارترین تکنیک های رنگ مو آمبره ، سامبره و بالیاژ می باشد که هیچ گونه آسیبی به ریشه مو نمی رسانند . رنگ مو آمبره یکی از محبوب ترین تکنیک های رنگ مو است . در روش آمبره . در روش آمبره تنها قسمت پایین مو دکلره می شود ، در این صورت به ریشه مو آسیبی نخواهد رسید .

در حقیقت یکی از اصلی ترین مراحل تکنیک آمبره ، دکلره کردن مو می باشد . در نظر داشته باشید که موهایتان نباید خیلی دکلره شود و باید ریشه اصلی موهایتان مشخص باشد . در حقیت در تکنیک آمبره ساقه مو روشن تر از ریشه مو می باشد و هر چه به سمت ریشه مو می رویم رنگ مو تیره تر خواهد شد . به یاد داشته باشید که آمبره شباهت زیادی با تکنیک هایلایت دارد .

آمبره ، سامبره و بالیاژ

تفاوت آمبره سامبره و بالیاژ

تکنیک آمبره ، سامبره و بالیاژ

یکی دیگر از تکنیک های رنگ مو ، بالیاژ می باشد . در تکنیک بالیاژ ، با استفاده از رنگ موی مورد نظر سایه های طبیعی بر روی موهای شما ایجاد خواهد شد و به یاد داشته باشید که در تکنیک بالیاژ کل موهای شما رنگ نمی شود . این روش مناسب انواع مو کوتاه و بلند می باشد . در این روش برخلاف تصور بسیاری از افراد برای اینکه سایه های طبیعی بر روی موهای شما ایجاد شود از فویل استفاده نمی شود و آرایشگر با دست مو را هایلایت می کند . می توانیم از تکنیک بالیاژ برای انجام آمبره و سامبره استفاده کنید .

از دیگر تکینک های رنگ مو ، سامبره می باشد . همان طور که ذکر شد در تکنیک آمبره رنگ تیره از ریشه شروع می شود و هر چه به سمت ساقه نزدیک می شویم ، روشن تر خواهد شد . حال تفاوت آمبره و سامبره در این است که این تغییر روشنایی در روش سامبره ملایم تر خواهد بود به طوری که در تکنیک سامبره تشخیص مرز بین دو رنگ دشوار خواهد بود .

در حقیقت تکنیک سامبره ترکیبی از بالیاژ و آمبره می باشد و برای موهای تیره مناسب است . در تکنیک آمبره پایین مو باید دکلره شود در صورتی که در سامبره تنها از رنگ یا تناژ روشن برای پایین مو استفاده می شود . در نهایت توجه داشته باشید که برای انجام آمبره ، سامبره و بالیاژ باید رنگ مو متناسب با رنگ پوست و چهره شما انتخاب شود .

تفاوت آمبره سامبره و بالیاژ

معرفی مرکز تخصصی رنگ مو

سالن زیبایی ایرانابیوتی به عنوان بهترین سالن زیبایی در تهران با توجه به تجربه و سابقه ی درخشانی که در صنعت زیبایی دارد در غرب تهران با بهره گیری از پرسنل حرفه ای ، متخصص ، با تجربه و خوش رفتار مشغول به فعالیت می باشد . انواع خدمات آرایش مو مانند شینیون تخصصی مو ، شینیون عروس ، رنگ مو لایت ، میکرونیدلینگ صورت ، بوتاکس مو ، مزوتراپی مو سر ، جوانسازی پوست ، سامبره ، فیکانتور لب ، تاتو موقت ، ویتامین مو ، اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ، بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز مژه ، پاکسازی صورت ،

اپیلاسیون ، آرایش عروس ، اکستنشن مو ، گریم عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ، میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتینه مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود . برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید  .