اکستنشن مو چیست؟

اکستنشن مو : اکستنشن مو به معنای اضافه کردن طول و حجم مو میباشد . اکستنشن به دو شکل مصنوعی و طبیعی (موی انسان ) میباشند . اکستنشن فقط برای اضافه کردن طول موها بکار برده نمیشود بلکه برای حجم و رنگ دادن سریع مو نیز استفاده میشود . اکستنشن امکان تحول سریع و اساسی در موهای شما را فراهم میکند شما حتی با مراجعه ارایشگران متخصص و حرفه ای که تخصص آن ها اکستنشن است علاوه بر اضافه کردن طول و حجم موها میتواند هایلایت هایی جدیدی ایجاد کنند .

اکستنشن مو

 

اکستنشن مو به دو شکل انجام میشود :

اکستنشن طبیعی

اکستنشن طبیعی توجه بیشتری جلب کرده اما از نظر هزینه قیمت این نوع بیشتر از شکل مصنوعی میباشد .

اکستنشن طبیعی را مانند موهای طبیعی خود میتوان رنگ, دکلره ,هایلایت و . . . را انجام دهید .تاریخ بعدی مراجعه فرد بستگی به رشد موی شخص دارد و بین 3 تا 6 ماه دوام میاورد اما هر 45 روز یکبار باید بررسی شود تا اگر نیازی به ترمیم داشت متخصصین قسمت های آسیب دیده را ترمیم کنند .

اکستنشن مصنوعی

در این نوع از اکستنشن حداکثر طول موهارو تا 30 سانت متر بلند کنید مقدار بیش از این باعث میشود که وزن مو زیاد شود و به پوست سر فشار وارد میکند که باعث ریزش موهای کم پشت طبیعی خود شخص میشود. بهترین طول برای موی اضافه شده ی مصنوعی 22 سانتی متر میباشد و ماندگاری آن به رشد موهای شخص و همچنین سن شخص بستگی دارد که بطور معمول بین 3تا 4 ماه ماندگاری دارد .

اکستنشن مو

انواع اتصال اکستنشن به موهای طبیعی

اکستنشن مو با چسب کراتین

چسب کراتین نوعی چسب بی ضرر میشود و مناسب کسانی است که موهای نازک و پشتی دارند میباشد بطوری که چسب بالاتر از ریشه مو مالیده میشود و موهای اکستنشن روی آن قرار میگیرد و به وسیله گیره موهای مصنوعی و طبیعی بهم فشرذه و به هم چسبیده میشوند.

اکستنشن مو با استفاده از رینگ 

در این روش برعکس روش قبل مناسب موهای نازک و کم پشت نمیباشد زیرا رینگ دیده میشود و زیبایی ندارد . در این روش رینگ را داخل یک دسته موی مصنوعی میگذارند و با استفاده از انبر مخصوص موهای طبیعی را به داخل رینگ میکشند و با استفاده از انبرک رینگ هارو فشار میدهند تا موهای طبیعی و مصنوعی به متصل شوند .

اکستنشن با دوخت مو 

این روش یکی از پرطرفدار ترین روش هاست در این روش هیچ آسیبی به موهایتان نمیرسد و هر وقت دلتان بخواهد میتوانید اکستنشن را جدا کنید .

اکستنشن به روش لاینی 

سریعترین اکستنشن , اکستنشن لاینی میباشد و آسیب کمتری به مو میزند زیرا در این روش از چسب و یا رینگ استفاده نمیشود .

اکستنشن مو با اتصال حرارتی 

در این روش یک دسته باریک از مو جدا شده و کمی بالاتر از ریشه محلول چسب ناک خاصی مالیده میشود و یک دسته از مو مصنوعی روی آن قرار میگیرد و با انبرک روی هم فشار داده میشوند حرارت انبرک چسب را ذوب کرده و مو طبیعی به مصنوعی متصل میشود البته در این روش احتمال ریزش مو و آسیب به مو زیاد است .

اکستنشن

نگهداری و مراقبت از اکستنشن 

بهتر است پس از نصب اکستنشن موهای خود تا 5 روز نشویید تا چسب ها سرجای خود کاملا ثابت شوند ممکن چند روز اول پست سرتان خارش بگیرد که بدلیل این است که پوست سر به اکستنشن عادت نکرده در اینصورت میتوانید از اسپری های مرطوب کننده استفاده کنید تا کم کم پوست سر به اکستنشن عادت کنند .

بهتر است برای حفظ کیفیت و براق ماندن موهای اضافه شده ار شامپو و ماسک های خاص که مخصوص اکستنشن میباشد استفاده کنید. استفاده از شامپو و ….. که حاوی سیلیکون میباشد میتواند باعث شل شدن چسب اکستنشن شود .بعد از استحمام اگر از سشوار برای خشک کردن موهاتون استفاده میکنید بهتر است اول نم موها را به وسیله حوله گرفته سپس از فاصله 15 سانتی متری موهای خود را سشوار کنید .

برای اینکه موها دور چسب گره نشوند حتما موهای خود را روزی دوبار شانه کنید البته روش شانه کردن موهای اکستشن شده با موی معمولی تفاوت دارد و باید از پایین به بالا باشد . بهتر است از شانه های مخصوص اکستنشن استفاده کنید . دانه های بکار رفته در این شانه ها بسیار نرم و نازک است و باعث کشیده شدن مو و آسیب زدن به اکستنشن نمیشوند .

معرفی مرکز تخصصی اکستنشن مو

سالن زیبایی ایرانا بیوتی یکی از بزرگترین سالن هی زیبایی در غرب تهران میباشد . در این سالن خدمات اکستنشن مو به صورت کاملا تخصصی صورت میگیرد ما در این سالن از بهترین کیفیت مواد استفاده میکنیم و در نتیجه بهترین کیفیت را در نتیجه شاهد خواهید بود برای اطاعات بیشتر و رزور با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل بفرمایید .

 

انواع خدمات آرایش مو مانند شینیون تخصصی مو ، شینیون عروس ، رنگ مو لایت ، بوتاکس مو ، ویتامین مو ، سامبره ، تاتو موقت ، اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ، بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز مژه ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، گریم عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ، میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتین مو ، میکروبیلدینگ ،اکستنشن مو ،گریم و شینیون عروس و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی وگریم و اکستنشن مو، از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید   .

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .